komentáře k článku

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ja to reknu takhle sang

22.11.2007

No, jsem mladej, a na rodinky v čr nemyslím, zustat tu? taky nevim, ted je prave ten schengen, takze tam,kde je lepsi prilezitost se prosadit tak tam. Nevím proč tolik pozadujes po nas ty danně, ano, platime min nez vydelavame, ale platime nejaky, čeští stánkari totez (jinak by nešli prodavat u stanku), jsme jen mravenečkové, ty nejvetsi ztraty ze statu je u tech vetsich podnikatelu a politiku a mafianu (Krejčíř?, hm kolik vietnamcu by musel makat a unikat se danni absulutně, aby srovnal s tim, co on schrabl?). Pokud za 10 let viet.ekonomika bude na vyssim urovni, a to verim ze bude, tak proc tam nevratit?. Mas pravdu ze ve vn.komunismus jeste neni, to beru, ale mel bys taky vedet, ze Hocimin z te zemi, kde se narody neznali, nemeli svobodu, ze zemi kde na mape nemela oficialni jmeno...udělal jeden narod, zavedl statni zrizeni, a ted? funguje tam ekonomika (sice jsou problemy, ale to patri do prubehy rozkvetu kazde eko.) je mezi deseti nejlakavejsi statem v turistice, žiji tam skoro 100tisice cizincu a radi tam pracuji, vn.studenti se prosaduji po celem svete, na Harvadu a Oxfordu prednaseji vietnamstí ekonomove, technici atd atd. Verim, že vietnamci přinesli do čr něco, ackoliv maleho, mozna bezvyznamneho, ale něco zvlastního prinesli... třeba závitky a nudle.

Reakce na komentář "Re: Re: Re: Re: Re: Re: ja to reknu takhle"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.