komentáře k článku

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Re: Re: Re: Re: ja to reknu takhle sang

22.11.2007

Mno, mel jsem na mysli, ze tu socialni pojiste nechavame, a malokdo to vybira v 65 letech..to uz jsou ve vn a uzivaji si toho, co nasetrili. Me je jedno jak to beres ty, zda je tady dobry zit nebo pracovat dle schopnosti = komunismus... Pro nás, se urcite vyplati tady nejaky prachy vydelavat, vzdyt to vidis. Myslim, ze jste uplne posedli na komunismus... ja jen nechapu, proc ve volbach KSčM vetsinou stoji na 3. nebo 4.mistě... voliči jsou přitom češi. Nechapu proč Intel, Microsoft, Canon a Porsche atd..chtejí investovat miliardy do vietnamu kdyz je pritom komunistická..hmm chápeš to?

Reakce na komentář "Re: Re: Re: Re: ja to reknu takhle"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.