komentáře k článku

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Re: Co je to normalni a ferove? Fu

20.11.2007

Hele, mně se líbí tvůj přístup, protože si myslím, že každý musíme hledat chybu nejprve u sebe. Nicméně si myslím, že těch informací by mělo být více a měly by přicházet ze serioznějších zdrojů než jsou média. A právě k tomu by měly sloužit fóra jako je toto. A taky by se měli lidé víc scházet a zajímat se o názory a postoje těch druhých. Můžeš to trochu upřesnit, proč si myslíš, že si za to můžete sami? To, co považujeme za neférové určitě nikdy není jen chybou jedné strany.

Reakce na komentář "Re: Co je to normalni a ferove?"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.