komentáře k článku

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Jste fakt hustý! Fu

19.11.2007

Ty jo, tady je to fakt hustý! Nechtěli byste chvíli přemýšlet nad stanoviskem toho druhého, než se začnete napadat? Rozhodně si myslím, že by se češi měli více zajímat o tyhle věci, než začnou vietnamce kritizovat a odsuzovat, na druhou stranu ona vietnamská komunita také není zrovna sdílná a otevřená vůči čechům. Takže to zkuste tady trochu rozvést bez emocí a zášti. Třeba si obě strany udělají obrázek o problémech těch druhých z trochu jiného úhlu, než jak to podává bulvární tisk. Mně by to zajímalo, ale zbytečné hádky naopak lidi od takovýchto fór spíše odradí. Děkuji.

Reakce na komentář "Jste fakt hustý!"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.