komentáře k článku

Rozhovor: Nguyen Dung

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Re: Co je to normalni a ferove?

15.11.2007

zrovna před týdnem čtu článek.,, V praze se našel sklad nelegálního zboží, byli začteni 4 osoby mezi nima 1 vietnamec´´....vidíš ten titulek ? bylo by lepší třeba co zabavili, odkud zboží pochází, jak se sem to dostalo? místo toho to napíšou takhle stručně,a proč když se napíše 1 vietnamec, proč se nenapíšou národnosti ostatních? pro, proč,proč? jestli to nevidíš, tak ty musíš být tak počeštěnej, že si neuvědomuješ že jsi vietnamec, jenom ten tvuj plech je asijskej....

Reakce na komentář "Re: Co je to normalni a ferove?"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.