komentáře k článku

10.11.2007, autor článku: Alena Veselá

Re: Co je to normalni a ferove? Quan

15.11.2007

tak já ti povím co jsou to férové věci,třeba na povodně vietnamci dali postiženým pár set tisíc korun,odborný seminář mezi vietnamci a celníky, kulturní vietn. akce,vietnamští úspěsní podnikatelé zaměstnávají české zaměstnance atd. to se sotva objeví jednou do roka v novinách, ale když je někde zátah na hranicích, tak se pomalu novináři nevejdou do autobusu, a titulek,,,vietnamec utek ze stánku´´,, vietnamci pašují zboží, prodávájí nelegální věci....tohle ovlivnuje veřejné mínění......ano děláme si to sami, ale v novinách neuvedou že se to prodává na max.5 tržnicích na hranicích, všichni si pak myslí že to dělají i ve mestě. hazejí nás do 1 pytle......anebo vietnamec je ve stánku, ale na vysokých školách to není vietnamec, ale musí to bejt korejec, japonec, vietnamec to určitě není, vietnamci jsou ve stánku. Takhle o nás mají v povědomí.....Kdyby se psalo v německu jenom samí články o českých zlodějích, a žádné mezistátní spolupráce, to by měli němci o češích ponětí.....

Reakce na komentář "Re: Co je to normalni a ferove?"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Dung"