komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

tak to jsi prehnal sang

22.11.2007

Ano Fu, poslouchej KK, nepojed do vn. je tam spina, a v ty spine se KK taky narodil, ale nevim jestli v ty spine bude mit KK svuj hrob... Ted tam kazdorocne cestuje 3miliony zahranicnich turistu a rozviji se to vic... Nekomu ve vietnamu neduverujte, ano ani svý babičce nedůverujte... Ja fakt nechapu, pokud by HCM mel takovou ideologii jako KK, tak klidne by zůstal ve vn, ozenit se a treba zit dal jako rolnik... v te dobe 90% rolniku se bourilo protoze se jim to proste nelibilo jak se s nima francouzi zachazeli, a tech 10% si klidne uzivaji vlaky, skoly marie, cestovani, ano, to bylo asi moct spravedlive. Znovu rikam, demokracie byla neco, co se nedalo prosadovat, kdyz se 54 narodu jeste neznali!

Reakce na komentář "tak to jsi prehnal"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.