komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

Re: Re: Re: ??? sang

21.11.2007

Vn.komunismus se demokratizuje,a pujde to dal, to se neboj. Kom.vlada byla zalozena HCM, a znicit tuto vladu je fakt nevděčnost vůči těm, kterí za to založení objetovali, aby byl nejakej státní system a sjednocení. Nikdo přece nemohl prosadit hned demokracii, kdyz v zemi zadna vlada jeste nebyla, a 54 národu se jeste neznali... Z teorii je to komun. ale jednaji se tam spise jako demokrati. Často chodím na stránkach zpravodajstvi, a ty zpravy jsou necenzurovane, písou o pravdě a přímo o sociálních paradoxech, korupce, soudy či lidská práva. Pro svobodu naroda objetoval HCM cely zivot, zemreli miliony vojaku..my prece víme jak je cenná ta svoboda. Jsem si jistej ze žádnej Gorbacov neprijde, vlada se udrží jako pocest HCM, a demokratizuje se...tím se treba vyhne i politickým změnám. Kazdý ekonomický vývoj nebo expanze sebou nese velké změny i neprizpusobeni, to všude...tak na co si stezovat? ze by radej ekonomickému rozmachu říct: nechceme!?

Reakce na komentář "Re: Re: Re: ???"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.