komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

Re: bez názvu sang

20.11.2007

Víš, to co uvařís, ti chutná vždy nelepe. To, co nám francouzi přinesli, je hezke, moderní...ale nedalo nám to svobodu! Svoboda je to nejdražší co nám nikdo neprodá,ale nechá si to pro sebe. Měla bys se znovu podívat do dejin za dob francouzkych kolonii, kdy hladem zemřeli statisíce lidí, lidí kteří byli nevinní, ale byli chyceny a posláni do vezení nebo za bezplacenou prací do tezby dolu! možná ze mezi nima byli i tvé předkové!!! Jsi z vietnamu,ale nemas tu nejmenší hrdost na svou zemi. To co si vietnam udělá sama, se cení lépe než kdyby je někdo přinesl. Pokud by vietnam byla svobodná dávno, tak by si ty veci naučila a sama by vytvorila bez jinych pomocí. Vietnamci jsou chytří, dokáži si to postavit sami! mají svojí tradici a ted cestovatelé priletějí do vietnamu jenom za tu jedinečnost a zvlastní kulturu, pokud by fancouzi zustali do 80.let, tak vietnam by nemel nic po své a je zbytečný do vietnamu jezdit, když totez je i ve Francii. Uvazuji o sebe, zda jsi opravdu vlastenec. To nejlepší udeláme vždy mi,za svojí snahu.... je hamba pouzívat to cizí "nejlepší"! A nás, žádnej francouz nebude ucit jak se máme chovat nebo jak máme žít, je to nas vec, mame svoje kulturu. Vietnam svobodu získala az do 1975, coz je 30 let pozdeji nez česko, tak uvažujite, to je duvod, proc je jeste pozadu!

Reakce na komentář "Re: bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.