komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

Re: bez názvu Fu

20.11.2007

Díky za jiný úhel pohledu. Já myslím, že je vždy těžké ten vývoj předvídat. My jsme si také mysleli, že s komunisty odejde byrokracie, korupce a totalita. Ale teď si spousta lidí stěžuje, že máme všechno dražší, že se nestaví finančně dostupné byty, že si platíme lékařskou péči atd. Nemá smysl říkat si, kdyby, tak by.... Je třeba hledat způsob jak správně žít v tom, co je. A hlavně žít společně, protože jedině v jednotě je možnost žít dobře. Problém jednoho se týká všech.

Reakce na komentář "Re: bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.