komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

Re: Re: bez názvu Fu

20.11.2007

Jestli jsou naše názory zbytečné, tak jsou zbytečné i tyto stránky. My jsme tu proto, že máme zájem poznat a pochopit. Tenhle tvůj přístup ale podpoří jedině názory lidí, že s vámi nemá cenu komunikovat. Máš pravdu, že nic nevíme, a proto jsme tady, abychom se dozvěděli. Neměli bychom nic a nikoho odsuzovat, pokud hovoříš o Konfucianismu, měl by sis toho být vědom. Děkuji ti.

Reakce na komentář "Re: Re: bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.