komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

Re: Re: bez názvu sang

20.11.2007

zemi, a necteji se tam vracet. přitom se tam narodili, narodili se tam jejich predky... Když přijeli sem , tak videli jak se tu dobre žije, jak se tu dá vydelat prachy, jak jsou lidi bohaty a pak zapomenou na to že jsou to vietnamci!!! Jsem sám vietnamec, a vazim si toho, muj narod dokazal mnohé a vdečím svému stríci, který padl ve valce, že mi prinesl jako vojak svobodu! Mě nezajimá co vám jakej vietnamec říká, co tvrdí, co dělá. Já žiju jako slušnej člověk a nebudu říkat že vietnam je tohle a tohle, prostě vietnam je takový, a vy takový vietnam nikdy nepoznáte když budete jenom sedět u Pc, číst diskuzi a hádat se s nejakým vietnamcem, kterej nesouhlasí s vaším kritikou!

Reakce na komentář "Re: Re: bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.