komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

Re: SEX sang

13.11.2007

Viděl jsi někdy ten seriál? že tvrdis, že je o propagaci komunismu? Ona není paris hilton, že se tím muže víc proslavit. Ne, u nás je sex pořád hodně intimní záležitosti. Člověk je i znechucen, když vidí jak to psy na ulici dělají, natož vidět známou herečku při její..... Jsou to jejich viny, že nedokážou ochrátnit své soukromý..a to, jak společnost vnímá tento skandal, nemá s komunismen nic společného, jde jen o sociologický jev, příčiny > důsledky. Jak bys jsi se cítil, kdybys byl na vrchol slávy jako slušný, nadaný celebrit..a ted najednou na netu se objevý tvoje home made video? Záleží jen na to, jak to vníma společnost, a o jako společnost jde. Ve vietnamu je jiná kulutura,výchova a způsob žití, což jde o uplně jinou společnost... Tak to nesrovnávejte, zda by vám to vadil nebo ne. Prostě platí, že ted, ve vietnamu je to skandál!!!

Reakce na komentář "Re: SEX "

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.