komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

bez názvu Fu

10.11.2007

O komunismu ve Vietnamu mnoho nevím, vím něco málo o tom, co se děje v číně a je to dost hrozné,ale je to zřejmě bolestná zkušennost, kterou lidstvo potřebuje. Rozumím tomu,co píše Vuongykien a Sang, to dává smysl.A věřím, že morální a duchovní zásady Konfuciova učení lze uplatňovat v každé zemi, v každé době. Ta skutečná svoboda je v mysli člověka.A to, co nám pomůže se vyrovnat s tím, co se děje a najít cestu ke změně, to je vzájemná tolerance a empatie.Já nevím, jak bych se chovala na místě někoho jiného, v jeho situaci, v jeho mysli, v jeho těle. Kdo z vás to ví?

Reakce na komentář "bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.