komentáře k článku

Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál

03.11.2007, autor článku: Klub HN

nová cesta Fu

08.11.2007

Souhlasím s tím, co píše Sang. Vždy je těžké něco hodnotit a posuzovat, protože nikdy neznáme všechny souvislosti. Ten seriál je stejně nejspíš v háji a tvrdit, že za to mohou komunisté, je poněkud zjednodušené. A odsuzovat tu dívku, tak na to už vůbec nikdo nemá právo. Osobně nejsem vůbec příznivcem podobných seriálů ani vytváření nějakých vzorů. Neznám mentalitu vietnamské mládeže, ale myslím, že to platí stejně pro všechny lidi na světě, že každý musí hledat svou cestu a své místo právě z té pozice na níž se právě nachází.Neexistuje jediná definitivní pravda. Empatie a tolerance jsou základní předpoklady dobrého soužití ve společnosti za jakéhokoliv režimu v jakékoliv době. A také souhlasím s Vuongykien,že pro mladé vietnamce musí být velmi těžké se orientovat v tom, co je či není správné. Ale zároveň mají velkou příležitost vytvářet novou tolerantnější společnost. Stojí na křižovatce a mohou zvolit nový směr a já myslím, že právě to se už děje. A přeju jim hodně odvahy a lásky.

Reakce na komentář "nová cesta"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Sexuální skandál zničil nejsledovanější vietnamský seriál"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.