komentáře k článku

23.06.2005, autor článku: Klub HN

bez názvu

11.08.2005

komentáře k článku Josef a Ly – rozhovor s Nguyen Le Hoangem 14.11.2004, autor článku: Klub HN PS:DOVĚTEK K VÝŠE ZMÍNĚNÉMU vladko001 11.08.2005 Reagovat V BERLÍNĚ MAJÍ RÁDIO MULTI-KULTI TO VYSÍLÁ V 17 JAZYCÍCH 24 HOD. DENNĚ. MÁ TO I PODPORU OD NĚMECKÉHO STÁTU,PROTOŽE TAM UŽ SI TEN OBROVSKÝ PŘÍNOS CIZINCŮ VLÁDY UVĚDOMILY,A ŽE JE NEZBYTNÉ PODPOROVAT POZITIVNÍ STRÁNKY JEJICH KULTURY,ABY KVŮLI FRUSTRACI A VYKOŘENĚNOSTI SE MLÁDEŽ NEDALA NA NĚJAKOU ŠPATNOU CESTU--NEMUSÍ TO BÝT HNED TERORIZMUS. JAK DLOUHO TO BUDE TRVAT TĚM NAŠIM VLADAŘŮM? ZATÍM SE ZDÁ,ŽE JSOU OCHOTNI ZMYDLIT I DOMÁCÍ MLÁDEŽ-- S TOU JEJICH UŘVANOU KULTUROU TECHNO. NENÍ LEPŠÍ PODPOŘIT MÉNĚ UŘVANOU,PŘESTOŽE "CIZÍ"? vladko001 se těší i na skype na odpovědi.

Reakce na komentář "bez názvu"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Phan Van Khai v Bílém domě"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.