komentáře k článku

13.01.2005, autor článku: Kateřina Nováková

xxx ali

04.02.2008

Já bych chtěla říct,že jsem vietnamskou mentalitu nepochopila vůbec.Hlídám jedné viet.rodině děti a musím říct,že nevím z čeho by zmiňovaná úcta měla vzejít.Vidím,že rodiče na své děti né jenom,že nemají čas,ale ani ho mít nechtějí.Děti přehazují jako horký brambor od jedné hlídací tety k druhé....Z celé komunikace s rodiči "mých"dětí cítím jenom neúpřimnost a faleš.Chci podotknout,že nejsme ve sporu,chovají se ke mě velice hezky,ta neúpřimnost ale bohužel sálá kompletně ze všeho.Na tyto stránky jsem přišla taky proto,že tomu chci přijít nakloub.ˇUpřímně musím říct,že těch dětí je mi líto.Nemají žáden domov,a rodičovskou lásku takzvaně opičí.Češi taky chodí do práce a ve většině případů dovedou svým dětem zajistit normální domov.Může mi tady někdo říct například,proč zůstávají v obchodě oba manželé i s českou prodavačkou,až do zavíračky?_to není jev pozorované jen u "moji"rodiny,dělají to tak skoro všichni.Není komunita přednější než vlastní děti?Taky mě napadá proč říkat komunita?Nedá se to taky chápat tak,že je rodičům pohodlnější lítat po známých,než se starat o vlastní děti????

Reakce na komentář "xxx"

Jméno (přezdívka):
Titulek (nadpis komentáře):

Zobrazit komentáře

Zobraz článek "Vietnamská rodina - synovská oddanost"