komentáře k článku

Prosba o pomocTaláčková Hana

15.06.2015

Reagovat

Dobrý den, ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc. Chtěla bych psát svoji bakalářskou práci týkající se podpory výuky českého jazyka u žáků s odlišným mateřským jazykem a hledám respondenty do svého empirického výzkumu. Ráda bych se Vás zeptala, zda byste mi nemohli poskytnout nějaké informace o učitelích, kteří Vás učili českému jazyku. Další můj dotaz směřuje k místu Vašeho působiště - mohla bych Vás v Brně někde najít?

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Interkulturní vzdělávání v Brně"

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.