komentáře k článku

Prosba o pomocTaláčková Hana

15.06.2015

Reagovat

Dobrý den, ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc. Chtěla bych psát svoji bakalářskou práci týkající se podpory výuky českého jazyka u žáků s odlišným mateřským jazykem a hledám respondenty do svého empirického výzkumu. Ráda bych se Vás zeptala, zda byste mi nemohli poskytnout nějaké informace o učitelích, kteří Vás učili českému jazyku. Další můj dotaz směřuje k místu Vašeho působiště - mohla bych Vás v Brně někde najít?

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Interkulturní vzdělávání v Brně"

Společnost AeroAgency s.r.o. zajištuje atraktivní práci na Letišti Praha. Nabízí brigádu pro asistenty odbavení cestujících - check-in a pracovníky na nakládku a vykládku zavazadel u letadel. Pracujte na zajímavém místě, možnost odstartovat kariéru.