komentáře k článku

bez názvuPepa

09.03.2013

Reagovat

Pamatuji, když první Wietnamci přišli pracovat do Čech. Léta jsem s nimi pracoval a byli jsme rádi, že je tady máme. To se změnilo, bohužel. Dnes chápeme tuto komunitu jako podvodníky, zloděje, prodejce drog a jedovatého textilu a psího masa. Co se to s vámi stalo, nebo lépe řečeno,proč vám toto vše trpíme? Nemáme vás rádi. Jen nám škodíte.

Re: bez názvuJarda

10.05.2013

Reagovat

Na rozdíl od Vás mé sympatie k Vietnamcům se nezměnily. Podvodníci, zloději, prodejci drog apod. se najdou procentuálně mezi Čechy asi stejně, jako mezi Vietnamci. V okolí mého bydliště je pár vietnamských večerek a mohu říci, že slušností a ochotou předčí obsluha těchto "krámků" obsluhu českou v podobných podnicích. Poprvé jsem se s Vietnamci setkal za dob svých vysokoškolských studií a již od té doby k nim pociťuji sympatie.

Re: bez názvuObcan EU

12.03.2014

Reagovat

Laskave mluv za sebe, ne za "nas".

reakce na PepuB.Hampl

07.01.2015

Reagovat

Velmi se ohrazuji, tohle házení špíny svědčí o velkém mindráku... Nic si z toho nedělejte, myslím, že drtivá většina je ráda, že tu jste... :-)) Já taky :-))