komentáře k článku

PolicistaPetr P.

26.03.2012

Reagovat

Policista má jednat korektně, v souladu se zákonem a s pochopením pro potřeby občanů. Má také splňovat dané kvalifikační předpoklady. Jeho etnický původ nás nemusí zajímat. Je to občan ČR jako každý jiný.

PolicistaPierre

10.04.2012

Reagovat

by měl především jednat se zbraní v ruce.

HdtFZg7sBeqpgQRvXBLCcCa

24.12.2016

Reagovat

Hi Ray,I would like to link the new Garmin tempe Wireless Temperature Sensor and get ambient temperature and transmit the data wirelessly to my Forerunner 910XT. This would be great for runners as temperature affects performance as I would attach it to my shoe. So far the 910XT is not listed as a compatible device. I believe the tempe uses the ANT+ protocol, so it should be practical to enable coimnumcation between the Forerunner 910XT and the new tempe Wireless Temperature Sensor.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Vietnamský "polda" jako rarita"