Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Vzorná menšina nebo žluté nebezpečí?

20.12.2011, autor článku: Martina Dvořáková

bez názvuAleshh

08.01.2012

Reagovat

  Ahoj, jmenuji se Aleš a je mi 26 let.Mám určitý problém, a nevím jak na něj.Vietnamskou komunitu mám celkově rád, ale asi nejvíce si u nich cením toho,že u nich přetrvávají stále takové hodnoty jako úcta, čest, smysl pro spravedlnost a pokora, tedy věci, které se bohužel z naší společnosti nějak vytrácejí.Ale teď zpět k problému.Zjistil jsem, že se mi velice líbí vietnamské slečny a měl jsem tu čest se s několika seznámit.Bohužel již však byly vdané,ale i tak mě naprosto okouzlily.Toto seznámení proběhlo u rodičů, kde jsem vyrůstal.Jednalo se o malé město a nebylo tak složité se s touto komunitou dát do řeči.V současnosti žiji v Praze a tak bych ocenil jakýkoliv tip,jak a kde se s Vietnamskou slečnou pro vážný vztah seznámit.Jsem VŠ, přes 190 cm,kolem 100 kg (normální postava) a budu rád za jakékoliv rady.Klidně i na mailu vorp@email.cz. Díky

Re: bez názvuJack Keroac

11.12.2012

Reagovat

  Jo, chlape, tak to jsme na tom úplně stejně! Jednu čecho-vietnamku jsem poznal a byl to asi nejlepší čas, jaký jsem do té doby zažil :) Myslím si, že ale takto na inzerát se ti žádná neozve. Zkus se do něčeho zapojit a rozpovídat se s nějakou ;)

bez názvuPetr P.

01.01.2012

Reagovat

  Chào các chị, các anh, các em, các cháu. Tôi chúc mừng năm mới.

To je blbostNguyen Cuong

21.02.2012

Reagovat

  "Nikdy nikdo z Vietnamců už od roku 1956, kdy se sem první z nich přistěhovali, nedostal od českého státu ani korunu, vždycky se museli o sebe postarat sami." Pane Winter, ta veta je absolutni blbost!

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Vzorná menšina nebo žluté nebezpečí?"

Inzerce

Společnost AeroAgency s.r.o. zajištuje atraktivní práci na Letišti Praha. Nabízí brigádu pro asistenty odbavení cestujících - check-in a pracovníky na nakládku a vykládku zavazadel u letadel. Pracujte na zajímavém místě, možnost odstartovat kariéru.

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.