komentáře k článku

Spokojené sousedstvíJarda

09.06.2012

Reagovat

Vážení, žiji v Mostě a vietnamských sousedů mám dost, mají zde večerky, restaurace apod. Za svou osobu mohu říci, že všichni jsou velice sympatičtí a milí a jsem rád. že zde jsou. Musím podotknout, že Vietnamci mi byli milí již z dob mých vysokoškolských studií v Praze - připadali mi roztomilí a pociťoval jsem vůči nim jakýsi ochranitelský komplex. Tehdy byla doba složitá, i já, podobně jako všichni mí přátelé, jsme nenáviděli komunismus, avšak u některých tato emoce přerostla i v averzi vůči Vietnamcům, což mi byli líto - ti hoši a ty dívky, kteří (které) u nás studovali, za nic nemohli.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Spokojené sousedství - Klub Hanoi zahajuje nový integrační projekt"