komentáře k článku

Hrozba bílého boha v jihovýchodní Asii

10.09.2010, autor článku: P.K.

Hrozba bílého bohaPierre

20.09.2010

Reagovat

Jen upozorňuji že co se týče řemeslného zpracování filmu, jde o dílo vzkutku fauvistické.Přez to nakousnutá věcná hodnota je opravdu varující.Obávám se že přichází o nějakých 25 let po možnosti na řešení ,či zlepšení situace.Alespoň tedy přichází.

Re: Hrozba bílého bohaPetr

15.02.2011

Reagovat

... zajímavě psaný komentář Pierra. Tedy hlavně použití ne příliš obvyklého lingvistického výrazu ("fauvistické") ve spojení s gramatickými chybami (používání čárek ve větě, záměna písmen "z" a "s"). Tedy drobná rada pro autory příspěvků: Existují automatické opravy gramatiky. Nejsou stoprocentní, ale na některé chyby spolehlivě upozorní... Ale zpět k tématu. Svět bílého boha mne skutečně hodně zaujal. Myslím, že kniha má co sdělit a je psána dost poutavým způsobem. Nicméně si nemyslím, že by se před 25-ti léty dalo něco řešit lépe než dnes. Ani si nemyslím, že by se dalo něčemu předejít. Takový je vývoj. Lidé jsou různí, snaží se dosáhnout vždy "něčeho lepšího". Nechtějme po domorodých kmenech, aby žili neustále tak, jako dříve, pokud oni sami vidí svou budoucnost v "nošení triček a džínsů". Zabraňme znečišťování životního prostředí, ale nedivme se, že si domorodé kmeny vypalují lesy, aby rozšířili svá pole. Oni jen chtějí dosáhnout toho, co my už máme. Můžeme jim pomoci snad jen osvětou, znalostmi a zkušenostmi, ale nechme jim právo rozhodovat se.

Re: Hrozba bílého bohaRuRVqDpJ

20.09.2014

Reagovat

sice je pravda ze to je prhneane ale vzpomente si na to ze v pouhem hlavnim meste je vic lidi nez v cele CR Ono to e skoro nemozne vladnout nad 1.5 miliardou lidi. Tato opatreni jsou jen z donuceni protoze 60. vyroci nove Ciny se blizi. Vse bude zase v poradku po 1.10(statni svatek ciny). Mimochodem ono je to docela husty kdyz na to pomyslite zablokovat facebook youtube atd. mistu rovnajicimu se 121 ceskych republik tak to uz da trochu zabratjedina cesta jak jit na facebook je pres mobilni prohlizec opera mobile. Zadny cizi proxy servery nezabiraj