komentáře k článku

i vietnamsky!pk

24.02.2010

Reagovat

Báječné. Možná je jen potřeba dodat, že všechny filmy jsou ve třech jazykových versích (česky, anglicky, vietnamsky), i když to z obálek leckdo může též pochopit.

Re: i vietnamsky!EVBRE93s

20.09.2014

Reagovat

i saw these on bloom and had to come and see more of your work. so glad i did. i am beginning to love tri-x but there is a giant lenirang curve ahead of me. what a big motivation you are, and inspiration. love.

VN a ENG pouze v titulcíchBrůča

05.03.2010

Reagovat

Mám pocit, že vietnamština a angličtina jsou tam pouze v titulcích. i když, rád bych se pletl :-) jinak zaslání bylo bleskové, na druhý den jsem měl filmy už i doma :-)