komentáře k článku

Správce BepVietTony

06.02.2010

Reagovat

Dobrý den, já se jmenuji Tony, osobně vám děkuji za vaše názory. Nevím proč nefungovaly emaily, ale teď můžete používat tento email ngdatu@yahoo.com. Děkuji ještě jednou. Hezký den.

No no...D. Lister

01.02.2010

Reagovat

Je tam poměrně dost nepřesností (ten "kardamom" je bydyán, atd... Ale aspoň něco. Chtěl jsem jim poslatr opravy, ale maily se mi vrací jako nedoručitelné. Nevíte náhodou někdo, jestli bude něco v Sapě na Nový lunární rok? Info když tak prosím mailem. Dík.

Super práceMartin Nam

07.01.2010

Reagovat

Ahoj všem, kluci z Gymplu odvedli fakt pěkný kus práce. Budete v tom pokračovat? Pokud ano, ozvěte se, nabízím pomoc po technické stránce, hosting ... Martin

Re: Super prácevaclav

08.01.2010

Re: Super prácesmzP22XNYMe6

12.01.2016

Reagovat

Dag nabbit good stuff you whspeprsnapperi!

úžasnýNgoc

31.05.2011

Reagovat

Toto je úžasný. webové stránky vietnamců a ještě k tomu kuchařka vietnamců? Nemám slov. prostě víc než super!!!!!!!!!!!!

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Seznamte se s BepViet"