komentáře k článku

Trochu zklamáníTyler

08.10.2010

Reagovat

Musím se přiznat, že dokument "Banánové děti" mě poněkud zklamal. Až moc balastu a nevyužitého prostoru (plkání nad pivem, zvláštní sekvence okolo Slavína atd.), oproti tomu chybí konfrontace mládeže a jejich rodičů, zasvěcenější pohled do zázemí zpovídaných mladých lidí (prakticky nevím, o kom ten film byl), pořádné vypíchnutí obecných specifik fungování vietnamské rodiny... A když už točím film o mladých lidech a ani jednou (!) se nezeptám, jak to mají se vztahy, co si případně myslí o smíšených párech, co na to jejich rodiče, koho by pro své děti chtěli atd., tak je něco špatně. Ale to může být jen díky mému pohledu na věc :). "Země snů" se mi líbila mnohem víc!

Re: Trochu zklamáníNcmhkHRYn

28.11.2015

Reagovat

There will never will be a shortage of women in Hollywood who soietmmes say silly things. I try to ignore them!I liked your article on finding time to study a language. If we stop listening to the Jane Fondas of the world, we will have time to do what we really want to do, like learn Spanish!

dotazvaclav

10.11.2009

Re: dotazsarka

10.11.2009

Reagovat

děkujeme za pochvalu :) Banánové děti by měli dávat v televizi někdy na jaře. Na ostatní filmy se můžete podívat v i-vysílání ČT.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Premiéra filmu Banánové děti"