Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Premiéra filmu Banánové děti

02.11.2009, autor článku: Šárka Martínková/Šimečková

Trochu zklamáníTyler

08.10.2010

Reagovat

  Musím se přiznat, že dokument "Banánové děti" mě poněkud zklamal. Až moc balastu a nevyužitého prostoru (plkání nad pivem, zvláštní sekvence okolo Slavína atd.), oproti tomu chybí konfrontace mládeže a jejich rodičů, zasvěcenější pohled do zázemí zpovídaných mladých lidí (prakticky nevím, o kom ten film byl), pořádné vypíchnutí obecných specifik fungování vietnamské rodiny... A když už točím film o mladých lidech a ani jednou (!) se nezeptám, jak to mají se vztahy, co si případně myslí o smíšených párech, co na to jejich rodiče, koho by pro své děti chtěli atd., tak je něco špatně. Ale to může být jen díky mému pohledu na věc :). "Země snů" se mi líbila mnohem víc!

Re: Trochu zklamáníNcmhkHRYn

28.11.2015

Reagovat

  There will never will be a shortage of women in Hollywood who soietmmes say silly things. I try to ignore them!I liked your article on finding time to study a language. If we stop listening to the Jane Fondas of the world, we will have time to do what we really want to do, like learn Spanish!

dotazvaclav

10.11.2009

Reagovat

  film byl moc fajn a hodne dobra vec byla ta,ze tam byli i vietnamske titulky,takze svagrova rozumela a byla spokojena.ale mam prosbu,je nekde mozne skouknout nebo stahnout vsechny 3 filmy?chtel bych to ukazat znamym tady v ceske lipe,protoze praha je pro vetsinu nedostupna budto kvuli praci nebo casu.diky moc vaclav

Re: dotazsarka

10.11.2009

Reagovat

  děkujeme za pochvalu :) Banánové děti by měli dávat v televizi někdy na jaře. Na ostatní filmy se můžete podívat v i-vysílání ČT.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Premiéra filmu Banánové děti"