komentáře k článku

Od smrti prezidenta Ho Či Mina uplynulo 40 let

08.09.2009, autor článku: Lukáš Sluka

No, ze tady budeme oslavovat masove vrahyrokosnik

17.03.2010

Reagovat

sem teda netusil, Jeste bych pripsal oslavny clanek o A. Hitlerovi, nebo J.V. Stalinovi....des

Prezident?Sandy

03.11.2009

Reagovat

Není náhodou Vietnam komunistickej stát?

Pravda o Ho Chi Minhovi.Nguyen

09.09.2009

Reagovat

O tomto osobe je stale mnoho tajemstvi, treba Nguyen Ai Quoc a Ho Chi Minh jsou dva jinych lidi, o tom, ze revolucionarka Nguyen(ova)Thi Minh Khai byla jedna z nekolik jeho manzelek, o tom, ze jeho syn (Nguyen Tat Trung) nyni zije v tichosti v Hanoj a pracuje jako vratny v nejakem podniku....Prave nyni na Youtube muzete se podivat na film: Pravda o Ho Ci Min (Su that ve Ho Chi Minh). Bohuzel, pravda ale opet necela.

Mr Ho = pasovane zbozi.= falzifikat.Ho

11.09.2009

Reagovat

- "The Independent" (English): Mr. Ho v mauzoleu je mozny falzifikat. - Báo ‘The Independent,’ Anh Quốc: Xác ông Hồ trong lăng có thể là ‘hàng giả’

?Min

08.09.2009

Reagovat

Jeho otec se jmenoval Huy a ne Nguyen Sinh Sac??

Re: ?Chop Van Nong

16.09.2009

Reagovat

Je to pravděpodobně chyba, jmenoval se Nguyen Sinh Sac. Ale - při vší úctě k Lukáši Slukovi, má tam chybu. A opakuje ji i zpráva vpravo na boku (psaná ve slovenštině). Tak tedy: Ho Či Min zemřel vskutku 2. 9. 1969, ale vyšlo to najevo až v roce 1989, kdy to oficiálně oznámil tehdejší tajemník Nguyen Van Linh, jemuž zahraniční novináři přezdívali "hanojský Gorbačov", neboť s Vo Van Kietem zahájil reformy "doi moi". Mimo jiné uvedl, co vedlo v tehdejší těžké době, že skon byl oznámen až na 3. 9. - v dobách války se měly konat skromné oslavy vyhlášení VDR (2. 9. 1945, kdy je státní svátek) a aby se nemrhaly prostředky, bylo to oznámeno na den později. Tak to po 20 let uváděly i encyklopedie. Dnes již některá (i zahraniční) literatura to uvádí správně, ale jak vidět, tak všichni ne. Tuto informaci poprvé uveřejnil deník FKS "L´Humanité" v tehdejším rozhovoru s Nguyen Van Linhem v roce 1989. Takže kdo nezná tuto již 20 let starou informaci, tak si ji opravte!

Opravdu zemrel 3.9.1969?Nong Van Den

16.09.2009

Reagovat

Pane Chop Van Nong, jste si jist, ze Ho Ci Min uz zemrel a to 3.9.1969? S komousy vsechno je mozny. Muze to byt 3. nebo 4. nebo 5....To nevi nikdo, ani pan Buh!

Re: Opravdu zemrel 3.9.1969?Chop Van Nong

Reagovat

Vážený pane, jestli jste sai nevšiml, tak já se držím historických faktů a nesnažím se nikoho napadat. A vemte na vědomí, že to bylo 2. 9. 1969, což bylo Nguyen Van Linhem oznámeno již roku 1989.

Re: Re: Opravdu zemrel 3.9.1969?Nong Van Den

Reagovat

Diky za Vasi reakci. Vite, ze od 1969 do 1989 trvalo 20 let. A nyni je rok 2009 take 20 let od 1989. Buhvi co se jeste muze stat s Ho Ci Minem?

Re: Opravdu zemrel 3.9.1969?T0XqwFH9

08.09.2013

Reagovat

Je1 nevedm, BTU je to nejlepšed, co kdy v NW vzlikno. Legenda, moĹľne1 nejlepšed trailsovfd video vĹŻbec. Ostatned videa z tÄ›ch lokalit mu nesahajed po kotnedky a ani mÄ› na to nebaved se koukat. Solame jsou Solame, bohuĹľel uĹľ po nich dlouho nened ani vidu ani slechu. Jake1 to škoda. Zde1 se, Ĺľe v dobÄ› BTU byl NW na vrcholu, dnes uĹľ je to pryÄŤ. Ale tĹ™eba ne, jen to nened vidÄ›t.

bez názvufrištejnský

Ho Či Min zemřel?

Re: bez názvuNong Van Den

Reagovat

Vietnamsti komousi rikaji:" Chu tich Ho CHi Minh song mai...". Song mai = zit vecne = HCM chrape v mauzoleu v Hanoji.

3KtYIYqQg8bfmrEQau

08.09.2013

Reagovat

Je aĹľ s podivem, jak nÄ›ktere9 vfdroky slavnfdch lided našed mitlnosui aĹľ pĹ™edliš zapadajed do souÄŤasnfdch pomÄ›rĹŻ. Nede1vno jsem ÄŤetl kre1tkou favahu pana BaĹĄi o pĹ™edÄŤinÄ› krize z roku 1932. Mysledm, Ĺľe dnes by nenapsal nic jine9ho.

bez názvuPierre

18.09.2009

Reagovat

No jo , sebevraždička.Co tím chtěl asi vietnamu vzkázat?

Re: bez názvuNong Van Den

18.09.2009

Reagovat

Chtel jsem nejen Vietnamcum, ale i vsem slusnym lidem v CR a po celem svete, ze se komousum neda verit.

obdiv k vietnamskému liduMadlaBo

26.02.2015

Reagovat

Věčná sláva vietnamskému lidu a jeho vůdci Ho Či Mínovi za utrpení a za vitezstvi ve válkách s masovymi vrahy: Francouzi a Americany.

ble fulfillment.Inches Own hom too volunteers considering the DanvJonathanKr

25.03.2015

Reagovat

Jonathan [url=https://www.ndcc.tv/deals/wholesale-mlb-jerseys/]wholesale mlb jerseys from china[/url] tell you anything at all."Hincapie, who exactly excursions just for BMC, said this guy just simply wants to enable Cadel Evans keep her Vacation term. [url=https://www.ndcc.tv/deals/cheap-mlb-jerseys/]cheap mlb baseball jerseys[/url] In overtime, a group can only give three fouls without the other team shooting and on the fourth foul, other team shoots two free throws.I think, My partner and i finished workforce chat that right before. [url=https://www.ndcc.tv/deals/wholesale-mlb-jerseys/]wholesale mlb jerseys from china[/url] Al Nashiri was the mastermind with the 2000 bombing on the USS Cole.evening; exactly ill-fated. [url=https://www.ndcc.tv/deals/wholesale-nhl-jerseys/]wholesale nhl jerseys free shipping[/url]