Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

9viet

15.05.2009, autor článku: Klub HN

kosmopolisDuc

20.05.2009

Reagovat

  ceskatelevize.cz/ivysilani/209562210300008-kosmopolis/ V tomhle pořadu je vysvětleno džentlmenství Viet a CZ kluku. Myslím si, že kupování věci holkám nemá s džentlmenstvím nic společného, spíše frajeřina od viet kluku....

Re: kosmopolisTyler

20.05.2009

Reagovat

  Sice to moc nesouvisí s článkem, ale budiž... Nějak moc bych se nad názorem těch dívčin nepozastavoval - vypadaly jako pěkné puberťačky, ještě jim některé věci časem dojdou. Teda doufám :). Jen je trochu škoda, že nedostal prostor i někdo se serióznějším pohledem na věc, takhle můžou vietnamské dívky při zběžném pohledu vypadat jako (omlouvám se za ten výraz) pipiny... Já osobně byl z tohoto speciálu Kosmopolisu celkem zklamaný, autoři zdaleka nevyužili už takhle krátkou stopáž k zasvěcenejšímu pohledu. A ano, vím, že je nemožné přiblížit vietnamskou komunitu ve dvacetiminutovém pořadu - ale chyběla mi tam i větší snaha.

Re: kosmopolisViet Agent

20.05.2009

Reagovat

  Já s tebou v tom souhlasím. Já to placení nepovažuju za džentlmentství. Hodně vietnamských kluků platí vše, ale holkám ani dveře nedrží ...

Re: Re: kosmopolisDuc

21.05.2009

Reagovat

  Souhlasím s tebou, měli místo některých aktérů vybrat lidi, kteří to mají v hlavě srovnané. Taková prezentace pro zběžné občany není dobrá. Nejlepší postavou je snad pan "litající nudle" a návrhářka. Doufám, že těm holčinám dojde, že mají být hlavně dobré matky, být ekonomickou sílou ve viet.rodině. V manželství jim asi už nebudou žádní viet. kluci kupovat věci, ale budou si je muset opatřit sami. Hlavně mě zajímá proč viet. puberťačky dělají ty zakřivené rty, něco jako kachní zobák. Na plakátu připojené k článkum je to dole vlevo.

Re: Re: Re: kosmopolisViet Agent

22.05.2009

Reagovat

  Kachní zobák je ve Vietnamu módní a holčiny v kosmopolisu jsou ještě malý a naivní. Co čekáš od Vietnamců/Vietnamek? Ty přece se navzájem kopirují a jdou podle "módy". To, že Vietnamci jsou džentlmánové, to si odněkud slyšely, samy si to asi nevymyslely.

Re: Re: Re: kosmopolis6mtRC416f7B

08.09.2013

Reagovat

  Wow.. R U guy kidding me ? This idea just like the hisorty of Champa. U read the hisorty, u compare to this. ke mor som nov, dol pel nov yoo tov, mean koun chouv, ke tha nis jea Dey rbos ke. Khmer in a big danger.. 13

bez názvuPierre

20.05.2009

Reagovat

  Vopruz

9vietHarado

22.05.2009

Reagovat

  Projel sem se Prahou a dorazil na místo konání o něco dřív.Počáteční rozpaky se rozplynuli a po absolvování vernisáže se pohodlně usadil. O zábavu se postaral šoumen v bílém triku.Pak se už začal oficiální program.Příjemným uvítáním a představením autorů a tvůrců vernisáže.A dokumentárního filmu Země snů. Právě tahle problematika mě přitáhla na tuhle akci.Mí kolegové z VN byli v důsledku krize taky propušteni.Po třech tejdnech mi volal kamarád z Prahy.Neumí moc česky a já zas vietnamsky.Ale z toho co říkal tak vyplynulo že na tom není moc růžově.Když sem mu ted volal že jedu do Prahy tak nebyl dostupný... Pan Nguyen překladatel správně poukázal na vzniklou situaci. Neměl sem možnost zustat na téhle akci do konce ale i přesto sem byl spokojený. Fotografie ze života vietnamské komunity,osobní kontaky nám pomáhají lépe si porozumět.A na tom mužeme v budoucnu stavět. Místo pro občerstvení z ovocem si mi velice zamlouvalo:-D

YK7eX6aXl2hCPNkHmgeUH

30.04.2016

Reagovat

  etre seul dans l&2ve17;uni8#rs je n’y crois pas ; mais niveau communication ca va poser probleme ; esperons quil soit plus gentils que nous c’est vrai +5Was this answer helpful?

RkmLrHSPTZdmU7BS0v

04.05.2016

Reagovat

  How come your cats don't go outside unless on a leash or in a box??? My cats were always free to roam around and go exploring and they always came back home, I think it's nice for them to be free like that. so just curious about that point on your li#9;#8230&It&s3t;s interesting to read all these things after reading your blog for the past few months.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "9viet"

Inzerce

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.