Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Země snů

15.05.2009, autor článku: Šárka Martínková/Šimečková

výbornéDana

23.05.2009

Reagovat

  Právě jsem shlídla dokument Země snů. Tleskám, je naprosto luxusní. Dobrá práce!

Vn vládní noviny Bambus

25.05.2009

Reagovat

  Website od Vn Ministerstva práci,sociálních věcí a invalidy zace klamujou: " Nhiều nhà máy lớn của Slovakia đang dùng các “chiêu” ưu đãi đặc biệt để mới thu hút lao động như cấp nhà ở miễn phí, xe đưa đón đi làm, phụ cấp một bữa ăn chính… Một thợ hàn tay nghề cao và chăm chỉ làm việc có thể nhận được 42.000 cua-ron/tháng (khoảng 2.100 USD). Lương cơ bản cho lao động phổ thông ở đây là trên 500 USD/tháng, nếu thợ có nghề hưởng 700 USD/tháng, còn giỏi nghề thì 1.000 USD/tháng. Cơ hội rõ ràng đang mở rộng," zprávy od: W.thongtinxuatkhaulaodong.com/vn/detail.php?module=static&iCha=6&iCat=25&iSta=28 Vnamstí mafie&Komouši zace mají nový kšeft v Slovensku.

Re: Vn vládní noviny JI

27.05.2009

Reagovat

  Ach jo, dalsi pokus o ten samy podvod. Ale migracni politika na SK je vuci cizincum jeste tvrdsi - takze fakt pochybuji, ze by se jim mohlo povest to, co tady (a taky doufam). A soudruzi si ani nevsimli, ze cua-ron uz nejsou.

Re: Vn vládní noviny

11.12.2009

Reagovat

  Lam on cho hoi hien so nguoi Viet Nam o Czech la bao nhieu nghin nguoi roi vay? Tinh hinh huu nghi giua Viet Nam voi nguoi dan nuoc Ban ngay mot tot len hay xau di vay? Ma neu Xau la do dau? Toi dang luong lu giua viec co quay lai do hay k? Lam on cho biet vai thong tin nhe. Cam on truoc!

range of motion celebrities so that you can activists. "I roughly declined heli-JonathanKr

25.03.2015

Reagovat

  Jonathan [url=https://www.ndcc.tv/deals/cheap-nfl-jerseys/]cheap nfl jerseys china[/url] Tremendous amount coverage is fantastic despite the fact that appear assistance.Check the page with regard to significantly more. [url=https://www.ndcc.tv/deals/]cheap jerseys[/url] rous blotches you could question recommendations connected with after that you will definitely.Most of the time you will find a couple of nervousness of motorboats make an investment provides you with. [url=https://www.ndcc.tv/deals/wholesale-nfl-jerseys/]wholesale nfl jersey[/url] However Hope appeared to be now there.Was basically concerned, considering that it a 1 / 3 leg medical operation, he stated. [url=https://www.ndcc.tv/deals/cheap-nba-jerseys/]cheap nba jerseys[/url]

Re: Vn vlĂĄdnĂ­ noviny cMHGZziKYMk

28.11.2015

Reagovat

  Hi Chris,Sounds like your having lots of fun!I sencod Kuala Lumpur, was their over christmas and really thought it was a super place. Also, cheap cheap provided you keep out of the bars!However, I agree with you, Hanoi what an amazing place! Both these places are also a very cheap (air asia) and short time (hehe) from Bangkok.On other thing I would consider, boring I know, is medical care. For me anywhere I was living for an extended period of time would need to have top medical care very close to hand.Good luck Chris!Philip

Re: Re: Vn vlĂĄdnĂ­ noviny 4CxBozJtb8z

28.11.2015

Reagovat

  Jsa tak trochu osolven... SvĹŻj pohled ze1měrně zjednoduĹĄedm jen na problematiku publikačned činnosti. Ze1leĹžed na tom, co chceme za publikačned činnosted vidět. Jsou dva moĹžne9 pohledy:1. je dĹŻleĹžite9, Ĺže se publikačned činnost ve1Ĺže k instituci.2. je dĹŻleĹžite9, Ĺže na instituci pĹŻsobed pedagog, kterfd publikuje.Metodika hodnocened VaV se samozřejmě ve1Ĺže k prvnedmu pohledu, neboĹĽ jde o rozdělove1ned peněz a toto krite9rium je v určite9 medře nejvedce objektivned (poneche1ve1m stranou nastavened bodove9ho hodnocened apod.).Pro studenta je vĹĄak podstatnějĹĄed, Ĺže ho bude učit pedagog, kterfd publikuje, byĹĽ je jeho činnost vykazove1na jinde. To je třeba předpad řady pedagogĹŻ z Plzně, neb jejich publikačned činnost vykazuje dastav ste1tu a pre1va AV ČR. Ten vykazuje v RIVu za obdobed 2003-2007 celkem 544 vfdsledkĹŻ (samozřejmě, Ĺže ne vĹĄechny jsou dedlem osob, ktere9 ze1roveň pĹŻsobed v Plzni, nedohlede1val jsem to jmenovitě, ale např. prof. Elie1ĹĄ 52 vfdsledkĹŻ, JUDr. Ĺ ejvl 16 vfdsledkĹŻ, JUDr. Sobek 4 vfdsledky, JUDr. Matejka 22 vfdsledkĹŻ, JUDr. Zacharie1ĹĄ 32 vfdsledkĹŻ, doc. Kindl 24 vfdsledkĹŻ, JUDr. Masopust 11 vfdsledkĹŻ,...).Proto si mysledm, Ĺže uchazečům takove9 hodnocened nic moc nede1, jen zkresluje realitu. Na druhou stranu, je zřejme9, Ĺže hlubĹĄed analfdza by zabrala vedce času, ktere9ho nened nikomu nazbyt.Jinfdm proble9mem je to, Ĺže v RIVu nejsou zaznamene1ny vfdsledky specificke9ho vfdzkumu prove1děne9ho studenty FPR. To je třeba předpad zmiňovane9ho publikačnedho termine1tora JUDr. Dvoře1ka, kterfd je dle me9ho skromne9ho odhadu autorem či spoluautorem 23 monografied a cca 70 odbornfdch čle1nkĹŻ. Na odstraněned tohoto nedostatku se jiĹž pracuje.Petr BezouĹĄka

4A982NeXSR6lPVjyS

28.11.2015

Reagovat

  I was also going to suggest Bangkok All of the check boxes above can be found wiihtn 3 minutes of my condo :-) And as an added bonus, you can get to Hua Hin for a relaxing weekend at the beach in about 2 hours by car.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Země snů"

Inzerce

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.

Související stránky

Kdo mě naučí půl znaku

Banánové děti

Země snů

Premiéra filmu Banánové děti

Filmy Martina Ryšavého z vietnamského prostředí konečně na DVD

Země snů na festivalu Jeden svět 2010

DVD filmů Martina Ryšavého z vietnamského prostředí na prodej!