Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Sapa černobíle?

07.05.2009, autor článku: Hana Daňková

VýstavaHarado

08.05.2009

Reagovat

  Lituji že jsem se tam nedostal.Je možné tenhle projekt ještě někde videt ?

Re: Výstavahan

08.05.2009

Reagovat

  Fotky budou k vidění 21.5. v galerii Hala C. Pozvánku na akci vyvěsíme na stránky na začátku příštího týdne. Přijďte se podívat.

Re: Re: VýstavaG3giI26xSpLe

30.04.2016

Reagovat

  Do you have more great areitlcs like this one?

bez názvuViet Agent

09.05.2009

Reagovat

  Ty módní róby jsou fakt překrásně kyčový a fotografie prázdně povrchní. Já nevím, co to má za význam taková akce. Stejně tam nepřijdou obyčejní lidi, a jen nějací "novináři", kteří se z toho snaží udělat bublinkovou senzaci. Co takový obyč občan z toho odnese? Pokud jde o integraci a propagace něco vietnamského, tak něco opravdově zajímavýho, vietnamského. Já nemůžu vítat tyhle puberťacky falešné vietnamství jako obraz vietnamců či vietnamské komunity, je to padělané. No jo, ale to valstně není akce pro Vietnamce, ale pro Čechy. Tak já budu mlčet. Chudáci Češi, kteří jsou obohatit znalosti falešnými doměnky o vietnamské komunitě.

Re: bez názvuDuc

10.05.2009

Reagovat

  Pokud se ti to nelíbí, tak si udělej svuj vlastní tým pro své vlastní projekty.Hezky se to tady kecá, ale abys něco udělal tak to ne. Mě se připadá že ses purbeťák ty!!!

Re: Re: bez názvuViet Agent

14.05.2009

Reagovat

  Ty mě znáš? Znáš náš tým? Znáš naše projekty? - NE. Tak mlč! Připadá mi zase, že seš batole!

dotazMartin Nam

22.05.2009

Reagovat

  Ahoj, je možné Vaše projekty někde vidět? Ze stránek vietagent není patrné, že byste něco organizovali. Díky za info. Martin

Re: dotazViet Agent

22.05.2009

Reagovat

  Viet Agent je novy projekt. My jsme dělaly (samy holky) v průběhu 2007-2009 několik akcí pod jménem Kinder (to je zas jiný tým). Vydali jsme časopis, prodaly jsme vlastní suvenýrky, připravily jsme hry pro děti. Suma sumarum do Vietnamu jsme posílali 3000 USD 1000 USD - dětem postíženým agent orange 1000 USD - sirotkům z Hanoje ( Nha tre HUu Nghi a Chua Mot Cot) formou dárků (rýže, hračky, potraviny, elektrospotřebiče, depy, peřiny ...) 1000 USD - dětem s vrozenou srdečními vadami. najdi kinderplzen, je to na tym.cz, ale ja jsem ztratila heslo, takže nemůžu to aktualizovat, nic méně, je tam vidět dost našich snah

Re: Re: dotazmVSEwlwgCU

04.05.2016

Reagovat

  Many many quaitly points there.

viet agentuhan

11.05.2009

Reagovat

  Terko, velice ráda se dozvím o vietnamské komunitě něco, co není povrchní. Ale k tomu potřebuju tvoje znalosti, nebo kohokoliv jiného, člověka, který komunitu zná a rozumí jí, protože jinak budu na spousti věcí přicházet sama a dlouho. Všichni z nás z KH. Kritizovat je lehký, ale učit druhý mnohem těžší.

HádankoViet Agent

14.05.2009

Reagovat

  Chceš učení? Tak přijď a dostaneš lekci zadarmo. Nemyslím, že kritizovat je lehký. Vietnamská komunita podle mě ani neumí, umějí spíš poslouchat, kopírovat a přijmat automatickou falešnou pravdu. Když něco kritizuješ, musíš vědět za čím stojíš a mít podklady k tomu, abys ses mohla obhájit. Z mých vlastných zkušeností, hodně Vietnamců umí jen si stěžovat a urážet jiné lidí, aniž by o nich něco opravdu věděli.

Re: HádankoUgIwgm8F0

30.04.2016

Reagovat

  Ho ho, who woldua thunk it, right?

Re: viet agentuzCi8T3zH

30.04.2016

Reagovat

  I bow down humbly in the presence of such gratneess.

Re: HádankoImyOFDca3

04.05.2016

Reagovat

  Please teach the rest of these internet hoilgoans how to write and research!

DucPierre

14.05.2009

Reagovat

  Hochu mluv k věci.

odpoved a nazorvendelinek

14.05.2009

Reagovat

  docela zajimavy pohled a fotecky ze sapy,sam tam jezdim a obcas tam ziji,ale takto jsem se jeste na to nedival.kdo dokaze takto reagovat,jako ty,zrejme zije jako alenka v riši divu nebo mimo realitu.tim nechci urazet nikoho.byl jsem jako vetsina cechu ,ale hodne mi pomohlo ,ze jsem navstivil primo vietnam a poznal zivot primo u nich a vetsi cast se odrazi i na sape.a kdyby te to zajimalo,tak sapu jsem poznal diky sve ženě a ta me stale uci porad neco noveho,jako ja ji z nasi kultury a doakzali jsme najit spolecny pohled.fandim vam a drzim palce v dalsich akcich.vaclav konecny

Re: odpoved a nazorViet Agent

16.05.2009

Reagovat

  Alenka v riši divu nebo mimo realitu??? No, tak to teda jsem. Jsem Vietnamka a žiju v komunitě divu, kam realita jestě "nedojela". Nemyslete si, že máte manželku a občas žijete ve Vietnamu či v Sapě, tak znáte vietnamskou komunitu. To je docela naivní přestava. A teď k akcičkám! Fotografování - prácě dětí ze základky, OK, dobrý, lepší než fetovat na ulici, ale má svý "ale". Prezentovat vietnamskou komunitu, na to ta akce je ještě slabá. Vyfotit si popisné fotky, to už dokáže každý, kdo má foťák. A ta modní přehlídka nemá nic s vietnamskou komunitou, ani nemůže být reakce a situaci Vietnamů v Čechách, jinak by se mohlo nazývat: "Vystrčit si zadeček a tím reagovat na situaci Vietnamců." Já nemám nic proti těmhle zábavám. Já chci jen to, aby lidé je nenazývali špatnými názvy. Tyto akce podle mě nemůže dělat obraz o Vietnamcíhc a vietnamské komunitě. Je to pouze zábava, nic víc.

Krásná akcemikes

11.06.2009

Reagovat

  Ta akce vypadá suprově, škoda, že jsem o ní nevěděl dřív! Tak snad příště, budu tyhle stránky sledovat :-)

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Sapa černobíle?"

Inzerce

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.