Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Vietnam od paleolitu k Đổi mới

10.02.2009, autor článku: P.K.

ta kniha je blabolpeter

04.03.2009

Reagovat

  alespon pokud jde o moderni dejiny Vietnamu.. takova oslava vitezstvi socialismu... opravdu nechutne...

Taky odborník...Chop Van Nong

10.03.2009

Reagovat

  Když pominu starší generaci vietnamistů (např. prom. fil. Vasiljev, dr. Klinderová) nebo střední generaci (dr. Müllerová), tak tuto knihu sepsali vesměs ti nejmladší vietnamisté - vskutku odborníci na Vietnam a historii. Tato kniha skvěle doplňuje nedávno vydané knihy o této zemi (Petra Müllerová - Vietnam; Duicker - Ho Či Min; trošku starší Vasiljevova kniha o nejstarší historii Vietnamu - název mi s prominutím vypadl aněkteré další vč. těch literárních - básně Ho Xuan Huong, nedávno vydané moderní povídky apod.). A pak se najde takový "odborník" jako je Peter, který napíše slátaninu, aniž by ovšem znal všechny souvislosti historie Vietnamu. Opravdu někteří Češi jsou velmi "tolerantní" a Peter je toho důkazem.

bez názvuGiang

10.03.2009

Reagovat

  Ivo Vasiljev: Za dedictvim starych Vietu. EU AVCR, 1999.

12MRIIoHo3pHn3kVby

08.09.2013

Reagovat

  Sharon and Sheila - Hanep to the max wala na kong masabi kay erdwad . mabuti na lang at di pinakawalan si Malou ..hahahahahaha dude magpacheeseburger ka naman burger burger .. burger burger All the best for the couple .

bez názvupk

15.03.2009

Reagovat

  I kdyz i ja mam jako recensent jiste vytky, zadnou oslavu socialismu jsem v knize nezaznamenal. Jenom zaujaty extremista muze odsuzovat zdarily pokus o objektivitu.

bez názvuChop Van Nong

16.03.2009

Reagovat

  Díky za podporu, vážený pane Petře Komersi, protože i Vy patříte mezi významné odborníky vietnamisty! Jinak v knize není opravdu žádná oslava socialismu, ale vesměs historická fakta, která prostě extremistům typu Peter vadí, což svědčí jeho diskuse včetně nenávisti vůči Vietnamcům na jiné stránce Klubu Hanoi (viz problém pana Kima), když mu jeden diskutující trefně napsal, že - po Peterovu rasistickém výpadu - se s ním již nemá o čem bavit a končí s ním diskusi! Ch. V. N.

........paleolit..mai thao phuong -

22.06.2009

Reagovat

  tak paleolit jo..???? :p

PeterPetr

17.12.2009

Reagovat

  Peter je tuplovaný korunovaný arcipablb.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Vietnam od paleolitu k Đổi mới"

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.