komentáře k článku

Jak se učit česky rychle a efektivně

06.02.2009, autor článku: Jiří Kocourek

bez názvuvaclav konečný

14.02.2009

Reagovat

dobry den.mel bych mensi dotaz nebo spise dotaz.lze na nejake adrese tyto ucebnice objednat na dobirku? chtel bych to pro svoji manželku hue,aby se zdokonalila v českém jazyce.děkuji za odpoved.vaclav

dobírkaJirkoc

15.02.2009

Reagovat

Dobrý den, na dobírku lze publikaci objednat vyplněním formuláře na internetových stránkách týmu Jiří Kocurek - aplikovaná sociologie nebo pošlete email na jirka.kocourek@jirkoc.cz. Publikace bude zaslána za cenu publikace a cenu poštovného.

Re: dobírkaJan Nacházel

20.04.2009

Reagovat

Formulář na objednávání funguje špatně-objednal jsem Jak se učit česky....... a v objednávce vždy bylo- S Vietnamskými dětmi....,co s tím uděláte?

Re: Re: dobírkaJK

20.04.2009

Reagovat

Objednávka došla v pořádku na učebnici Jak se učit česky...

Re: dob�rkaLZjOEfDqvNic

31.05.2012

bez názvuAnna

21.11.2009

Reagovat

Dobrý den, chci se zeptat, jestli stále platí e-mailová adresa pro objednání této publikace a kolik stojí. Děkuji za odpověď.

Kde objednat?Jana

17.10.2009

Reagovat

Dobry den, chtela bych se zeptat.. mela bych zajem o tuto ucebnici pro meho kamarada z Vietnamu, protoze cestinu moc neovlada.... kde bych ji mohla objednat? myslim tim na dobirku.. dekuji za jakoukoliv odpoved

Re: Kde objednat?Jana

17.10.2009

Reagovat

A jeste neco.. je mozne aby se z ni Vietnamec ucil sam? Tim myslim jestli je ucebnice vhodna pro tzv. samouky. dekuji.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Jak se učit česky rychle a efektivně"