komentáře k článku

Jak v Saigonu prožíváme skandál s melaminem

12.11.2008, autor článku: hs

diky za clanekpf

18.11.2008

Reagovat

Moc zajimavy clanek o soucasnem Vietnamu...diky za nej a tesim se na dalsi!

je mi lito...Bolsojvietnam

19.11.2008

Reagovat

... ze Cinani delaji spatne meno Viêt-namu. Mnoho lidi srovnava cinany a ietnamce a takovim rasistum jako je vetsina cechu to dela pro jejich blbe keci jen dobre.

Re: je mi lito...MgtqFfLJwWs

14.05.2013

Reagovat

The guidelines you prvoedid here i will discuss extremely precious. It been found this type of pleasurable surprise to possess that watching for me once i awoke today. They may be constantly concise and to understand. Thanks a ton to the valuable ideas you’ve got shared listed here.

a co něco ze sevrujarda

23.11.2008

Reagovat

některé věci mi nejsou cizí žil a byl jsem Haiphongu na kao rao byl jsem nadšen zdejší krásou.

Re: a co něco ze sevruYRFLmYazZ

27.11.2015

Reagovat

Hello, this is a relatively silmpe structured SEO blog written for all those seeking to learn a bit more about online marketing and search engine optimization, especially for our niche clients within Vietnam.What you will need when creating a blog is that you must have a passion about your main topic, be it SEO, SEM, online marketing or pet shampoo. If you try promoting your blog by commenting on other blogs, I suggest you try to make engaging comments which will come naturally if you are interested in the particular topic of those blogs.VN:F [1.9.20_1166]please wait...