komentáře k článku

Kdy?Tyler

20.10.2008

Reagovat

Nevíte kdy by měl být film dokončen? A jak bude probíhat jeho distribuce - tj. kde bude možné ho vidět?

Re: Kdy?sam

20.10.2008

Reagovat

Ještě si budete muset chvíli počkat, premiéra by měla být někdy na jaře, další se uvidí...

Van

21.10.2008

Reagovat

A bude to formou ankety a rozhovorů s Vietnamci nebo bude možné i nahlédnout do běžného života vietnamských rodin v Čechách?

Bananovy svet.Nguyen

22.10.2008

Reagovat

Mam rad cokoliv spojene s bananem! At jde o samponat, mydlo na vlasy nebo limonady, nebo banany same jako ovoce...no a ted i deti bananove take miluji. Budte deti Vietnamsko-cesti, skromne ale sladke a vonave jako banan. Dekuji slecne Sarce a spol.

Banánové dětiLidka

13.01.2009

Reagovat

Miluji děti větnamské komunity.Hlídám děti už deset let.Jsou velmi chytré velmi chápavé a učenlivé.Jsou to prostě zlatíčka, které já strašně miluji.Jsem z Ostravy a stále hledám děti větnamské komunity na hlídáni.Lidka