komentáře k článku

:-)jano

17.10.2008

Reagovat

Dobra prace Petre, gratuluji!

huráscarecrow

18.10.2008

Reagovat

tak kolegové, kdy to oslavíme??? neměli bychom začít českou literární scénu začít bombardovat dalšími překlady z vietnamštiny???? ale to bychom se asi neuživili. :-)

Moc pěknéTyler

27.10.2008

Reagovat

Moc pěkné povídky se podařilo vybrat! Mezi tematicky i stylem skutečně pestrou desítkou jsem nenašel slabý kousek a každá z povídek mě nějakým způsobem oslovila... Zatím jsem si asi nejvíc oblíbil "Hanojanku", která na osudech konkrétních lidí jemně a přitom (z pohledu Čecha) věrně popisuje proměny nejen města jako takového, ale i režimu a lidí. Navíc ten závěr s odrazem války je neskutečně dojemný. Hned bych se přimlouval za nějaký "Krejčovský závod Hanoj" ;).

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Krejčovský závod Saigon – moderní povídky z Vietnamu"