komentáře k článku

11.02.2008, autor článku: Ján Ičo

dobre ...naozaj dobreeva

Reagovat

Honzo, prepada me vztek, kdyz vidim, jak uzasne pises a jak malo svuj talent vyuzivas!:) hned bych jela do Hanoje a posedela, popila, pojedla varene buraky a poklabosila s Chauem...

Re: dobre ...naozaj dobreQ

Reagovat

Skvělý článek, škoda že Honzík moc nepříspívá do klubu :-)

bez názvuVuong Y Kien

Re: bez názvuJI

Reagovat

Pokud mate nejaky zajimavy clanek, poslete ho na klubhanoi@klubhanoi.cz. Kazdy prispevek je dobry :-)

Re: Re: bez názvu- pokud

je dobry!

bez názvuhanele

12.02.2008

Reagovat

jen tak dál a větší kapky :)

letem svetemairdusan

07.05.2008

Reagovat

kdyz nekdo pise ze vietnamske pivo nema bublinky a okurky jsou zde specialitaq asi to musel ve Vietnamu jen proletet a nevi ze existuje v hanoji vice nez 20 minipivovaru kde se vari opravdu dobre pivo a v nekterych dokonce spickove,ktere by u nas tezko hledal,v Saigonu je tato konkurence min.dvojnasobne vetsiPivo bia Hoi v podstate neni ani opravdove pivo,ke to jen osvezujici napoj misto vody,ale oprav doveho piva je ve Vietnamu opravdu dost.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Pivo a uhorka"