komentáře k článku

bez názvuXX

09.11.2007

Reagovat

Tak to je dobra zprava. Nevite nekdo podrobnejsi informace (napr. poplatek za studium ceskeho jazyka a za celkoveho studia ve Vietnamu, kdyz udela ten student 2.rocnik v Nhatrangu, dostane se do Cech bez problemu a bez poplatku?) Dik.

Studenti z VietnamuMartin Nam

13.11.2007

Reagovat

Ahoj, před dvěma roky jsem ve Vietnamu učil jednu skupinu, která pak studovala v Liberci. Lidi byli šikovní a pilní, ale bohužel všichni skončili. Dva odešli do Francie, dva do Německa, jeden do Polska a jedna je v Praze. Ne každý si takové studium může dovolit. Jedna soukromá hodina doučování češtiny vyjde 100 - 400 tisíc dongů (150-650Kč). Vyřízení dokladů i s letenkou přišlo každého na 6500 dolarů, přičemž letenka se dá pořídit za cca 700 dolarů. Všem stávajícím i budoucím studentům přeju hodně štěstí a úspěchů.

Re: Studenti z VietnamuXX

13.11.2007

Reagovat

Tak to jo, to jsem mohla tusit. Diky:-;

Re: Studenti z VietnamuPavel

12.01.2008

Reagovat

Ve Vietnamu je v soukromem vzdelani obrovska konkurence. Jsou tu prakticky vsechny vyznamnejsi univerzity z Australie a Singapore, spousta college z USA, rada mistnich instituci. Jsou to vetsinou rychlotovarny na certifikaty a na penize. Presto zdaleka nestaci poptavce a vlada nedavno oficialne uznala nutnost resit katastrofalni kvalitu mistnich vysokych skol, na nichz se navic bude zdvojnasobovat skolne (na asi $20/mesic). Proto, pokud bude realisticky (hlavne cenove - napriklad odbourani uplatku za viza), muze cesky program uspet, i kdyz Liberec neni zrovna na mape svetovych akademickych center. Dulezita je castecna vyuka v anglictine, prakticky orientovany program a kontakty s mistnim prumyslem ohledne moznosti uplatneni. A nakonec proc Nha Trangu treba nezkusit obor vyroby piva, nebo sklarstvi.

Podmínky studia v Nha TrangPL

24.08.2008

Reagovat

Studenti v Nha Trang, neplatí za výuku čj. FS TUL pomůže s vyřízením víza do ČR. Nejlepších 30 studentů v kurzu získalo stipendium ve výši 90 - 110 USD/měsíc. Ostatní otízky prosím na osobní mail. Děkuji P.L.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Liberecká strojní fakulta otevřela pobočku v Nha Trangu"