komentáře k článku

KolonizaceVietstudent

23.10.2007

Reagovat

Jestli chcete videt, co delali kolonizatori a jejich vztah k tamnejsimu obyvatelstvu (zvlastne ve Vietnamu), tak se podivejte sem: youtube.com/watch?v=WH5NZo8Mm0M Jestli nekdo tu ma srdce a moralku, tak se pripravte na sok!

Re: Kolonizaceholixxy

24.10.2007

Reagovat

Dik za odkaz, pekny humus......

Re: Kolonizacer4VYkoHLAo9

08.09.2013

Reagovat

Lu - Hi Eric : )See what I mean your pictures ctuapre so much more than just subjects, objects, shadows and colors there are subtle feelings, moods and tiny little universes coming through as well!They are Living Pictures!Take care.Talk to you soon LuP.S.Bet the Cooking Class pictures turned out as gorgeous as all of these.And from our files, the videos we took look decent.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Vietnam ve světových Dějinách kolonizací"