komentáře k článku

Módní přehlídkaPetora

06.06.2007

Reagovat

Přehlídka se moc povedla. Pán vedle mě se pořád smál. Nápady to byly opravdu zajímavé. A kdepak máte sukýnku s blikajícími rybičkami?

bez názvuJayDJ

07.06.2007

Reagovat

Byla to moc moc vydarena akcicka. Jen houst:) ...a sukynka bude zrejme opet k videni 16.6. na rufufestu.

bez názvuLylye

08.06.2007

Reagovat

JJ, sukýnka bude k mání 16/6, takže koukejte všichni přijít. Ke všemu budeme mít jiné modelky než byly na 4 + 4 dny, takže se máte na co těšit!

tesim sejaja

11.06.2007

Reagovat

hlavne na vecer do Crossu!!! diky

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Na Letné"

Společnost AeroAgency s.r.o. zajištuje atraktivní práci na Letišti Praha. Nabízí brigádu pro asistenty odbavení cestujících - check-in a pracovníky na nakládku a vykládku zavazadel u letadel. Pracujte na zajímavém místě, možnost odstartovat kariéru.