komentáře k článku

Průvodce po Indočíně a Jihovýchodní Asii v češtině

17.07.2006, autor článku: P.K.

VietnamIng. Jiří Homola

13.09.2006

Reagovat

Pokud to nevíte, tak asi před měsícem jsem kupoval v Brně i český překlad z Lonely Planet "Vietnam", takže existuje i samostatný Vietnam. Je to doslovný překlad z australského Lonely Planet, jenž mám též, ale překlad je z novějšího vydání. Vydal taktéž Svojtka, jak jsem viděl, vydal v krátké době kdeco, mimo jiné kormě zmiňovaného Laosu třeba i Mongolsko a celou řadu dalších zemí v Asii. Takže sláva, že alespoň něco!

u0HJxqDVFGGn9NzXiYh

08.09.2013

Reagovat

Love Vietnamese cuisine and still lerinang how to cook the authentic dishes. Thanks for letting us know about this Delicious Vietnam. I can browse all yummy dishes and learn more.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Průvodce po Indočíně a Jihovýchodní Asii v češtině"

Společnost AeroAgency s.r.o. zajištuje atraktivní práci na Letišti Praha. Nabízí brigádu pro asistenty odbavení cestujících - check-in a pracovníky na nakládku a vykládku zavazadel u letadel. Pracujte na zajímavém místě, možnost odstartovat kariéru.