komentáře k článku

bez názvuhus

15.06.2006

Reagovat

Škoda, že se Vám na takové bohulibé aktivity tak těžko shánějí sponsoři. A nějaký Vietnamec by to nepodpořil? Vždyť to stejně děláte hlavně kvůli nim, ne? A co nějaké ministerstvo? Pokud vím, stát poskytuje podporu i bulletinu Česko-vietnamské společnosti, v němž není nic jiného než reklamy na podnikání jejího předsedy... (Ostatně, je v té společnosti ještě vůbec někdo jiný?)

Re: CVSJanout

15.06.2006

Reagovat

V Česko-vietnamské společnosti je hodně lidí a rozhodně ne jen samí bezvýznamní hlupáci.. Winter dělá účinnou sebepropagaci, všude se nacpe a pro peníze si umí sáhnout. Najde se dost těch, co mu jeho úspěchy baští. A v neposlední řadě každé grantové komisi velmi zjednodušuje život, když může dávat prostředky dokola stejným subjektům.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Bulletin Klubu Hanoi 01/2006"