Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Další velkolepá várka vietnamského popu pro české Vietnamce

25.04.2006, autor článku: P.K.

škodawery

26.04.2006

Reagovat

  to je škoda že o takovýchto akcích neinformujete dopředu, ale pak jen napíšete jaké to bylo.Ráda bych se na tuto šla také jednou podívat, ale bohužel se to vždy dozvim pozdě.

Re: škodaadmin

26.04.2006

Reagovat

  Na hlavní stránce v pravém sloupci v "Novinkách" visí upoutávka na tuto akci od 10.4...

Re: Re: škodawery

02.05.2006

Reagovat

  aha, už vidím.tak to se omlouvám za kritiku.a děkuji za upozornění kam se mám příště koukat. s pozdravem slepá Wery

bez názvukritický vietnamec

26.04.2006

Reagovat

  Byl jsem zatím na dvou koncertech v česku a nijak mě vubec nenadchly, a to zhledika uměleckého a technického.Zpěváci z vietnamu si hrají na to co nemají, proto působí nepřirozeně na podiu. Nemají v zákulisí moc dobrý organizátory, cheografii, techniky.Přpravují se většinou na rychlo a proto to není jak má být.Rozdílem mezi zpěváky z USA a vietnamu je to že tam není žadný jiný žánr než ,,anh yeu em´´.to furt melou dokola.jiný žánr tam není protože je moc komunisti nepodporujou....byl jsem minulý rok na vietn. koncertě v USA a to bylo jiný kafe(Paris by Night 77).Velmi zkušení přirozeně pusobící umělci.Předváděli to co nemužete zažít v česku..no prostě úžašní jak po technické stránce tak po umělecký(tanečníci a cherografie). Připravvali se na to 2 měsíce dopředu a to bylo vidět.Návíc tam zněli jiný písně žanry než ty milostné typicky pro umělce ve vietnamu. a tož Rock, jazz....a navíc amer.Vietnamci se snaží aby se k ním dosatla rocková skup. The Wall......

Re: bez názvuNguyen

07.05.2006

Reagovat

  Bud rad, ze se tam nestrilelo. S "Paris by night" se uz vubec nesrovnej. To je dlouhodoby kseft pro ucinkujici i organizatory. Takove koncerty v CR jsou take ksefty pro ucinkujici i organizatroy ale spis jen jednorazove.

Re: bez názvuMartin Nam

08.05.2006

Reagovat

  Ahoj, souhlasim, ze "Paris by night" je lepsi, ale ma uz dlouholetou tradici, ted uz asi 80-ty konc. Nezapomen, ze je to vyber nej zpevaku v USA :-) Mj. loni byl jejich koncert taky v cechach. Ne vsak vsichni zpevaci z vietnamu pusobi tak, jak tomu bylo na tomto koncerte. Byl jsem loni v rijnu na koncertu My Tam "Toi yeu Viet Nam" ve vietnamu a bylo to o mnoho lepsi. (teda az na smutnou pisnicku "Tinh phai", kterou Tam zazpivala s usmevem ve tvari). Take s tebou souhlasim, ze tema "anh yeu em - laska" je bohuzel jedno z mala temat, o kterem se ve Vietnamu fakt da zpivat a mluvit. Cenzura je hrozna :-( Skoda. Snad se to zmeni.

Re: Re: bez názvuKritický vietnamec

09.05.2006

Reagovat

  Pochybuji že by Thuy Nga pořádala Paris By Night v Česku.Jsi měl asi namysli,že místní organizátoři pozvali některé zpěváky z USA.Tady přesně jde vidět jak je vietnamská komunita rozdělena nejen politicky ale i umělecky, na západní (USA,FR.,Kan.a Austrálie) a na východní(od Česka a NDR až na východ).Zpěváci z USA jsou umělci, kteří utekli, protože se nechtěli podřídit commun. rules(vietnamci co žijou na ´´západním bloku´´ jsou umělci a vietn. intelektuálové), a zpěváci z Viet. jsou většinou verbovány z vlastních řad(mám namysli že je tam dostal jejich tatínek co má vysokou funkci, většinou neprošli ani uměleckou školou), proto nejsou tak dobří).....já jsem sice vyrůstal v komun.smýšlejí rodině a žiju ve ´´vých.bloku´´,ale přemýšlím a říkám co mi napadle.Otec se dostal do Čech kvuli dědovi, který byl 2.místopředseda národní shromáždění. Ve Vietnamu mě učili ´´nic než Ho Chi Minh´´,a když sem přijel do čech, tak jsem zjistil že hovno umím(možná jsem uměl stát na stánku a hodiny si zpívat slaďoučné vn. písně).ČESKO MI DALO SVOBODU SLOVA, DAL MI NOVÝ VZDĚLANÍ, možná nejsem jedinej, který konvertoval k demokratum. Myslím že většina mladých vietnamcu přemyšlí jako já.No nic, jsem chtěl napsat něco ke člámkum a nějak mi to uteklo.....

Re:Paul

12.05.2006

Reagovat

  Mas pravdu. Ja nejsem Vietnamec, ale mam Vietnamku manzelku, ze Saigonu, a celou rodinu z jeji strany rozesetou po roce 1975 od Statu po Francii. Osobne nikdy predem nesoudim lidi podle politicke prislusnosti, snazim se respektovat jejich nazor, ale je fakt, ze pri setkani s nekterymi "kovanymi" prislusniky mistni VN komunity mame obcas mensi problemy.. Nekdy staci promluvit SG slangem a je hotovo.. To se ovsem nastesti vetsinou netyka mlade generace. Ve Vietnamu jsem nekolikrat byl, je to krasna zeme a myslim, ze se brzy docka i vice demokracie. Z celeho srdce to lidem Vietnamu preji.

Re: Re: Re: bez názvuljcaBvXvouXWBHX

15.06.2011

Reagovat

  Great comomn sense here. Wish IÂ’d thought of that.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Další velkolepá várka vietnamského popu pro české Vietnamce"

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.