komentáře k článku

bez názvuZuzana

05.04.2006

Reagovat

Bobovi vzkaz vyridim ! Mili Novaci, cetla jsem Vas popis Con Dao ted, kdy ma Peta zapal plic, ja mam v praci hrozny skluz, nevim, kde mne hlava stoji... a tohle cteni mne aspon na chvilku z toho silene rozjeteho vlaku vytrhlo.. Musela to byt nadhera - se vsim vsudy. Jak rada bych zabalila kufr a sobecky vsemu a vsem tady dala "vale".. Za sebe moc diky za zprostredkovani te krasy aspon virtualne, snad se nekdy ze vseho utrhnu a Bobovi/Robertovi vzkaz vyridim osobne ! :) Preju Vam spousty takovychto prilezitosti pro nejlepsi zpusob investovani volneho casu a penez !

Con Daomanous

14.10.2006

Pěkný.Tazy

06.03.2007

Reagovat

Rád bych navštívil tohle souostroví. Váš článek mě nadchnul. Mohu Vás obtěžovat a zeptat se, jak je to tam s cenami lodí a vandrování po NP. Může se spát ve stanech? Děkuji. Tazy

Re: Pěkný.Martin

31.12.2009

Reagovat

Zdravim mam otazku ma cenu ject na ostrov v lednu za potapenim a,jaka je viditelnost v mori na potapeni,funguji vubec potapecske resorty v tomto obdobi, pruvodce pise asi o dvou ktere jsou ale mimo sezonu zavrene.DEKUJI.

Con Dao - vidím to přesně tak !Petra

24.08.2011

Reagovat

Chtěla jsem poděkovat za váš článek. Na Con Dao jsem byla letos v lednu (v blízké době se možná můj článek ocitne na těchto stránkách). Pocity mám téměř stejné. Taková místa my ve Vjetnamu vyhledáváme, takže našich 6 dní bylo taktéž nezapomenutelných. Díky a doufám, že Con Dao zůstane i nadále pro masovou turistiku uzavřeno. Petra

Con DaoChoroš

15.01.2013

Reagovat

Od 4.1.do 8.1.2012 jsme byli na Con Dau. Přistáli jsme za dramatických okolností na druhý pokus ( velký vítr a poryvy) Další možnost slavit narozeniny. Ostrov krásný, ale mnoho se mění. 1. Vše o mnoho dražší vše než ve Vietnamu, včetně ubytování. 2. Do parku se platí vstup (20,-kč) 3. Rusové staví nové resorty. 4. Motorky se půjčují v pohodě 60,- Kč na den. 5. Letadla lítají ze Saigonu častěji a v pohodě, žádné noční přesuny.Někdy i několik letů za den. Je to pěkné souostroví, kde asi brzy skončí klid (invaze Rusů). Rájem bych ho nenazýval, jsou jiné a hezčí ráje. Přesto je Con dao krásné.

souhlasdagi

09.02.2017

Reagovat

Byli jsme loni Vietnam + Con Dao a letos jsme usoudili, že Con dao dáme 3 týdny.Skutečný klid, nikdo neobtěžuje. Kdo touží po odpočinku v čisté přírodě - doporučuji.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Do ráje na Con Dao"