komentáře k článku

bez názvuletien

02.02.2006

Reagovat

Škoda,že o Vietnamu češi málo vědí.Podle čechů je ve Vietnamu jen džungle,lidé žijí pouze na rýžovích polích.Ale to není vůbec pravda.To je chyba Vietnamské vlády,která věnuje velmi málo propagaci Vietnamu ve světě.Lidé z okolních zemí jsou tak málo informováni o dění ve Vietnamu.Je zde spousta vietnamců,mezi nimi jsou,bohužel,i takoví,kteří nedělají moc dobré jméno těm ostatním,kteří zde chtějí žít normálně,jako každý jiný.Doufám,že v budoucnu budou mít všichni jiný obrázek a že se vietnam stane rájem turistů,protože je tonádherná země.

ano mate pravdumartina.trnena

09.09.2006

Reagovat

dnes jsem si precetla vas komentar a mate pravdu zila jsem tam 1 rok s manzelem takze jsem poznala hodne a take jak ziji a muzu vam rict ze je mi ted smutno styska semi

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Turistický průmysl ve Vietnamu"

Společnost AeroAgency s.r.o. zajištuje atraktivní práci na Letišti Praha. Nabízí brigádu pro asistenty odbavení cestujících - check-in a pracovníky na nakládku a vykládku zavazadel u letadel. Pracujte na zajímavém místě, možnost odstartovat kariéru.