komentáře k článku

bez názvuletien

02.02.2006

Reagovat

Škoda,že o Vietnamu češi málo vědí.Podle čechů je ve Vietnamu jen džungle,lidé žijí pouze na rýžovích polích.Ale to není vůbec pravda.To je chyba Vietnamské vlády,která věnuje velmi málo propagaci Vietnamu ve světě.Lidé z okolních zemí jsou tak málo informováni o dění ve Vietnamu.Je zde spousta vietnamců,mezi nimi jsou,bohužel,i takoví,kteří nedělají moc dobré jméno těm ostatním,kteří zde chtějí žít normálně,jako každý jiný.Doufám,že v budoucnu budou mít všichni jiný obrázek a že se vietnam stane rájem turistů,protože je tonádherná země.

ano mate pravdumartina.trnena

09.09.2006

Reagovat

dnes jsem si precetla vas komentar a mate pravdu zila jsem tam 1 rok s manzelem takze jsem poznala hodne a take jak ziji a muzu vam rict ze je mi ted smutno styska semi