komentáře k článku

škodaZdeněk K,

14.11.2005

Reagovat

Pokud mám trošku času, tak rád kouknu na stránky "KLUB HANOI" a přečtu si články, které mě myšlenkou zanesou do krásné země, kde jsem prožil pár překrásných let a kde jsem získal mnoho opravdových přátel. Ale je škoda, že jsem za mého púsobení ve Vietnamu věnoval málo času, abych se naučil více rozumět Vietnamskému jazyku a nyní si nemůžu přečíst o čem se v tomto článku píše, zvláště když na obrázku vydím pani Mui ( Lenku ). Víťu a Honzu Dunga. Chtěl bych poděkovat Evě a Mirkovi Pechovým a všem kodo přispívá na tyto stránky, že si můžu, při čtení těchto příspěvků aspoň zavzpomínat. Díky Zdeněk K.

Predlozeni do Cestiny!

18.11.2005

Reagovat

Byl jsem prekvapen clakem primo ve vietnamskem jazyku. Hezke fotky byly. Pravdepodobne mnoho lidi nebudou rozumet jako pan Zdenek. On to vedel aspon sve zname, a co ostatni? Samozrejme dekuji tvurcum Klub Hanoi, ale bylo by to urcite lepsi s moznym kratkym predlozenim toho clanku.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Đại Sứ CH Séc tổ chức tiệc chiêu đãi kỷ niệm quốc khánh lần thứ 87 của"