Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Rozhovor: Nguyen Thuy An

09.11.2007, autor článku: Alena Veselá

bez názvu

18.11.2007

Reagovat

  To je děs, jak ta holčina plácá...

Re: bez názvuAn

18.11.2007

Reagovat

  Mohl/a byste prosím upřesnit, kde a jak přesně plácám? Děkuji

Plácá?eva

18.11.2007

Reagovat

  Naopak - tento rozhovor považuji za zajímavý a holčinu (jak ty píšeš) za sympatickou. Děkuji An, že "šla s kůží na trh", a doufám, že ji podobné útoky bez argumentů neodradí...

bez názvuFu

20.11.2007

Reagovat

  Je přirozená a spontánní. Líbí se mi. Kdo nemá rád plácání, ať se neučastní diskuzí.:-)

Re: bez názvu

20.11.2007

Reagovat

  Skvělý rozhovor, žádná umělotina, Respekt AN!!!!

Re: bez názvuqkIpMozMfdVKrmxkW

16.10.2011

Reagovat

  Life is short, and this atcirle saved valuable time on this Earth.

bez názvusang

21.11.2007

Reagovat

  je sympaticka, a píse prirozeně.Ale ty oči... to se musí ověřit zblízka :-))

Re: bez názvuzmCVlvoygqHbcbhCU

16.10.2011

Reagovat

  Just do me a favor and keep writing such trechnant analyses, OK?

Dík

24.11.2007

Reagovat

  Moc poučné. Díky Thuy An!

bez názvu

24.11.2007

Reagovat

  That su khong hieu klubhanoi. Doi voi Thuy An chi toan de nhung komentar hay. An nay, cai anh cua ban de o tren trang nay ay, trong rat la xinh, nhung ma noi that nhe, khong phu hop lam voi con gai VN (khi minh vua nhin thay, lai cu tuong day la Nhat ky Vang Anh). Cho nen ban cung dung ngac nhien khi da co mot so nguoi binh luan ve ...cua ban. Than.

Re: DíkAn

24.11.2007

Reagovat

  Nemáš zač!:-)

Uh, no prostě komentář k tomuDuy Bao

25.11.2007

Reagovat

  Takže, ten článek je dobrý. Otázky jsou velice dobré. Avšak možná by mohly být trochu víc specifické. Jako jestli ten rozhovor probíhal tak, že si sedly a An prostě odpověděla na otázky přesně takhle formulované a už si k tomu nic jinýho neřekly, něco jako bližší vysvětlení dotazu a tak, se docela divim, jak že dokázala vubec odpovědět. Jinak odpovědi se mi zdaj docela dobré, reálné. A postřehy ohledně česko-vietnamským vztahům jsou si myslím docela přesné. Z článku je docela poznat, že dotyčná umí hodně dobře česky, vyjadřuje se přirozeně. A neber si nic z těch anonymních negativních kometářů...jsou anonymní, což samo o sobě zpochybňuje jejich vážnost.

RozhovoryAlena Veselá

25.11.2007

Reagovat

  Rozhovory jsem bohužel mohla realizovat jen přes internet. A sice tím způsobem, že jsem dotyčným otázky zaslala a oni mi odpovědi zaslali zpět. Jsem ráda, že se rozhovory vesměs líbí. Budu ráda za tipy, na co se třeba ještě zeptat, co Vás zajímá a tak. :) Děkuji

Uh, no prostě komentář k tomuDuy Bao

25.11.2007

Reagovat

  Takže, ten článek je dobrý. Otázky jsou velice dobré. Avšak možná by mohly být trochu víc specifické. Jako jestli ten rozhovor probíhal tak, že si sedly a An prostě odpověděla na otázky přesně takhle formulované a už si k tomu nic jinýho neřekly, něco jako bližší vysvětlení dotazu a tak, tak se docela divím, jak to, že dokázala vůbec odpovědět. Jinak odpovědi se mi zdaj docela dobré, reálné. A postřehy ohledně česko-vietnamských vztahům jsou si myslím docela přesné. Z článku je docela znát, že dotyčná umí hodně dobře česky, vyjadřuje se přirozeně. A neber si nic z těch anonymních negativních kometářů...jsou anonymní, což samo o sobě zpochybňuje jejich vážnost.

Super!!!!!!!!!!

05.12.2007

Reagovat

  Slečna krásná, inteligentní, moderní, sexy a hlavně sebevědomá = Nová vietnamská generace.

Re: Super!!!!!!!!!!

05.12.2007

Reagovat

  Ble ble ble

v normeMerlin

10.12.2007

Reagovat

  normálne názory pekné milé dievča :)

Re: v norme6ku9SUdZhXS

19.09.2014

Reagovat

  Doktor Motejl? Z pozice osobned auirttoy nebo postu, jeĹľ zaste1ve1 ve sve9m faĹ™adu?OsobnÄ› si nedoke1Ĺľu pĹ™edstavit, proÄŤ by mÄ›l bfdt pre1vÄ› on onedm reprezentantem justice vzhledem k tomu, Ĺľe k justici jiĹľ dnes me1 vztah de facto Ĺľe1dnfd...Pokud opomeneme jeho zkušenosti z minula. OsobnÄ› se nedomnedve1m, Ĺľe lze hovoĹ™it o "pĹ™edstaviteli" justice jako o jedne9 osobÄ›, jeĹľ by byla za všech okolnosted totoĹľne1. K tomuto by bylo tĹ™eba zĹ™eddit napĹ™. faĹ™adu "zastupove1ned justice ve vÄ›cech .......". Do te9 doby si mysledm, Ĺľe reprezentantem justice (Pokud se de1 vĹŻbec o tomto subjektu takto hovoĹ™it) bude vĹľdy ad hoc osoba, jeĹľ bude k vyjedne1ve1ned pĹ™izve1na za justici. Tz. PĹ™edsedove9 soudĹŻ, nej.ste1t.ze1stupkynÄ›, ministr atd. Bylo by dle ve1s lepšed, kdyby skuteÄŤnÄ› nÄ›jakfd ofic.reprezentant pro celou justici byl?

Milé děvčeTristan :-)

11.12.2007

Reagovat

  Souhlasím, že Anička (jak jí oslovuji já)vypadá mile a inteligentně. A víte proč? Ona totiž je milá a inteligentní!!! Česky umí perfektně, často líp, než její čeští spolužáci. Kéž by budoucnost Vietnamu ležela v rukou lidí, jako je An... To by byla nádhera...

Re: Milé děvče

11.12.2007

Reagovat

  Tak to jsme nadseni. Diky Bohu ze mame slecnu An. Co kdybychom ji rovnou zvolili za prezidentku Vietnamu;-)?

Re: Re: Milé děvčeQuan

14.12.2007

Reagovat

  An na Hrad!!!!! teda do vietnamského prezident. paláce

Re: Re: Milé děvčeTu

14.12.2007

Reagovat

  Na vietnamku to má pěkný ...... takovou ženu bych taky chtěl aby reprezentovala vietnam :)))

Re: Re: Re: Milé děvčezuzan

16.12.2007

Reagovat

  jj je moc krasna a sympaticka

Re: Re: Re: Milé děvčeTristan

16.12.2007

Reagovat

  Klidně i na Hrad:-) Ale ne, necháme si ji radši pěkně na zemi. Na Hradě nebo v prezidentském paláci by na nás už neměla čas. A to by byla škoda.

Re: Re: Re: Re: Milé děvčeTyler

17.12.2007

Reagovat

  "Ale ne, necháme si ji radši pěkně na zemi. Na Hradě nebo v prezidentském paláci by na nás už neměla čas. A to by byla škoda." Tak s tím rozhodně souhlasím! Ale já nejsem zrovna objektivní ;)...

Re: Re: Re: Re: Re: Milé děvčeHelena

16.01.2008

Reagovat

  A proč nejsi objektivní?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milé děvče

16.01.2008

Reagovat

  Proč? Aničku totiž znám... A protože ji znám a vím, jaká je, nechtěl bych ani za nic, aby někam jezdila. I kdyby to byl Hrad nebo prezidentský palác, kde by se jinak asi měla skvěle - což zní sice trochu sobecky, ale prostě ne :).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milé děvčeTyler

16.01.2008

Reagovat

  Ehm, nějak jsem se u té odpovědi zapomněl podepsat.

An královnou!Anička

19.12.2007

Reagovat

  Já myslím, že by se k An víc než prezidentské křeslo hodil královský trůn... An by byla krásná a spravedlivá královna. :) Ale i na královnu by jí byla škoda!

Re: An královnou!An

19.12.2007

Reagovat

  Ani, nestraš tady ;-) A propos - už i Ty se přidáváš do této dosti pochybné debaty?!

Re: Re: An královnou!Tristan

20.12.2007

Reagovat

  Cože? Já Ti tady zvyšuju sebevědomí, všichni se mnou souhlasí, jak jsi úžasná a ty to nazveš pochybnou debatou?! (ale jo, máš recht, něco na tom bude:-)

Re: Re: Re: An královnou!An

21.12.2007

Reagovat

  Milá/ý Tristan, hluboce se omlouvám, že jsem maličko zpochybnila Tvou hypotézu ohledně mé úžasnosti...:-D

bez názvulukáš

01.03.2008

Reagovat

  Ahoj Před 5 lety , ve svých 20 letech jsem začal, podnikat s prodejem vietnamského zboží a jezdit do SAPY. Díky vám jsem obohatil svou duši , fantazii i peněženku. Asijská kultura mě zaujala na tolik že jsem si řekl, že zimu budu trávit u vás.( žít bezstarostně lovit ryby, toulat se městy, pralesem).Jsem názoru že pro evropana je život a asii snadný, jelikož je tam velmi levno a tak můžu mít co chci jen musím vědět co chtít. Strávit takto 2 zimy člověka naprosto změní, uspořádal jsem si své hodnoty.Našel jsem zálibu v asijských ženách, oddaně milujících pozorných a všímavých, v čechách jsem takovou vživotě nepotkal . Co mi chybí ke štěstí je seznámit se s asiatkou v čr, což není tak snadné a velmi rozdílné seznámit se s asiatkou v asii, kde ke mně přijdou 4 děvčata se slovníkem v ruce ptát se která z nich je nejhezčí. Vietnamky v cř mi přijdou slušné a plaché (tohle se mi v sapě nestane). Čím to je? Potřeboval bych poradit jak a kde se seznámit v cř, rád bych získal kontakt na dívku která by ráda poznala čecha, budu velmi vděčný .

Re: bez názvu

03.03.2008

Reagovat

  to je těžké, mnoho čechů by se chtělo seznámit s vietnamkou, přijdou jim hodné a slušné. Problém je, že poptávka převyšuje nabídku...:) vietnamská děvčata mají dost často myslim i nedůvěrů k čechům, nechtějí si "jen" užívat, myslí na budoucnost, na rodinu, uvědomují si odlišnost kultur...Jak se s nima seznámit? Těžká otázka...neporadím;)přeju hodně štěstí!

Re: Re: bez názvuAn

03.03.2008

Reagovat

  Já s vámi souhlasím, ale občas to vyjde :-)). Záleží na konkrétních lidech, jak si spolu rozumí, jak dokáží překonávat těžkosti. A asi ani já vám, Lukáši, neporadím, jak se seznámit... Co takhle spoléhat na Osud?;))

Re: Re: bez názvuTyler

04.03.2008

Reagovat

  To je vážně těžká otázka... Osobně bych bych poradil nesnažit se tak moc. Možná to zní divně - ale většina důležitých věcí v životě nepřijde, když po nich člověk příliš touží. Takže to zkusit brát zcela přirozeně, "netlačit na pilu" a nechat tomu volný průběh. Ono to nějak dopadne... a opravdu - Osud není jen sled náhod ;)).

Glorifikace nekončí...Tristan Livingstone III.

15.06.2008

Reagovat

  Tak tady tahle Anička (úžasná, milá, inteligentní, další superlativy doplňte sami) spolu s další Aničkou (která je stejně úžasná atp.) napsali v rámci SOČ práci na téma mladá vietnamská generace v Čechách. A zvítězili v celostátním kole! Takže jestli někdo zapochyboval o pravdivosti předchozích pozitivních (velmi jemně řečeno) komentářů, nyní musí uznat, že Anička je prostě nejlepší!!!

xin chaotony hezky

08.10.2008

Reagovat

  chao em,anh rat an tuong voi bai rozhovor cua em,anh rat muon chung minh co the la ban de cung chia se niem vui,noi buon noi xa su.

bez názvuTomáš

26.03.2009

Reagovat

  Ahoj, před nějakým týdnem jsem se vrátil z vietnamu.Byl jsem tam dva měsíce a vietnam mne okouzlil.Chtěl bych se zeptat na nějaký kontakt na seznámení s vietnamskou dívkou.Hledal jsem na internetu ,ale bez úspěchu.Pomůže někdo, prosím? Tomáš

GramatikaPeter

30.04.2009

Reagovat

  Nejdříve se nauč česky....:)

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Rozhovor: Nguyen Thuy An"