komentáře k článku

Re: smutnejOdmcTjunWjhk

26.07.2011

Reagovat

At last! Someone who understands! Thanks for psointg!

Vsechno ma sve pro a proti.zvejka

10.10.2005

Reagovat

Divej te se napriklad z pohledu ditete. Ty deti maji 'bezstarostny' zivot.Muze se vzdelavat mnohem efektivneji a mit zdravotni peci na urovni.Az vyroste,urcite se bude ptat po svych pravych rodicich.A az se vrati do Vietnamu za svymi pravymi rodici bude z nej vzdelanej clovek.

Re: Vsechno ma sve pro a proti.Lena

11.10.2005

Reagovat

No ty deti tak "bezstarostny" zivot nemaji, dost z nich se potyka s pocity menecennosti a s tim spojenymi problemy-daji se shrnout do vety "jako clovek jsem bezcenny, kdyz se mne zbavili i vlastni rodice"...Tezka je hlavne puberta...Na druhou stranu je fakt /ale to si uvedomi az jako dospeli/ ze dostanou sanci se vzdelavat atd...vetsina z nich potom opravdu sve biologicke rodice hleda, coz ale taky v nekterych pripadech nedopada stastne...

Re: Re: Vsechno ma sve pro a proti.zvejka

17.12.2005

Reagovat

Mas pravdu,vetsina deti a teenageru nemysli na svou budoucnost.Nevazi si toho,co maji v pritomnosti.A az jim bude hur,tak si to teprv uvedomi.No,kdo by nechtel poznat sve vlastni rodice?Uz je to v nas zakodovany.Nekdy to dopada,ze se citej bezcenny a malokdo nad tim mavne rukou.

Re: Re: Re: Vsechno ma sve pro a proti.uQbXSmIThYcAJwoVr

27.07.2011

Reagovat

Arctlies like this make life so much simpler.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Adopce vietnamských dětí"

Společnost AeroAgency s.r.o. zajištuje atraktivní práci na Letišti Praha. Nabízí brigádu pro asistenty odbavení cestujících - check-in a pracovníky na nakládku a vykládku zavazadel u letadel. Pracujte na zajímavém místě, možnost odstartovat kariéru.