komentáře k článku

Re: smutnejOdmcTjunWjhk

26.07.2011

Reagovat

At last! Someone who understands! Thanks for psointg!

Vsechno ma sve pro a proti.zvejka

10.10.2005

Reagovat

Divej te se napriklad z pohledu ditete. Ty deti maji 'bezstarostny' zivot.Muze se vzdelavat mnohem efektivneji a mit zdravotni peci na urovni.Az vyroste,urcite se bude ptat po svych pravych rodicich.A az se vrati do Vietnamu za svymi pravymi rodici bude z nej vzdelanej clovek.

Re: Vsechno ma sve pro a proti.Lena

11.10.2005

Reagovat

No ty deti tak "bezstarostny" zivot nemaji, dost z nich se potyka s pocity menecennosti a s tim spojenymi problemy-daji se shrnout do vety "jako clovek jsem bezcenny, kdyz se mne zbavili i vlastni rodice"...Tezka je hlavne puberta...Na druhou stranu je fakt /ale to si uvedomi az jako dospeli/ ze dostanou sanci se vzdelavat atd...vetsina z nich potom opravdu sve biologicke rodice hleda, coz ale taky v nekterych pripadech nedopada stastne...

Re: Re: Vsechno ma sve pro a proti.zvejka

17.12.2005

Reagovat

Mas pravdu,vetsina deti a teenageru nemysli na svou budoucnost.Nevazi si toho,co maji v pritomnosti.A az jim bude hur,tak si to teprv uvedomi.No,kdo by nechtel poznat sve vlastni rodice?Uz je to v nas zakodovany.Nekdy to dopada,ze se citej bezcenny a malokdo nad tim mavne rukou.

Re: Re: Re: Vsechno ma sve pro a proti.uQbXSmIThYcAJwoVr

27.07.2011

Reagovat

Arctlies like this make life so much simpler.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Adopce vietnamských dětí"