komentáře k článku

Historie imigrace z Vietnamu do českých zemí

31.05.2005, autor článku: Stanislav Brouček

pochvalavietnamka

01.06.2005

Reagovat

Velmi hezky a subjektivni clanek.

Re: pochvalaJosef

Proč subjektivní?

Re: Re: pochvalaVietnamka

03.06.2005

Pardon, objektivni(-:

Re: pochvalapebTJtUswP

26.07.2011

Reagovat

I searehcd a bunch of sites and this was the best.

Re: Re: Re: pochvalaQIwddfZseOeRyTcuRsN

22.11.2011

Reagovat

I feel so much haipper now I understand all this. Thanks!

cCxlnMyt0XEluNvQYhiA

08.09.2013

Reagovat

ey!!! tolle photos!freues neues! du hast uns sehr doll ghfleet!! wann kommst du wieder?oh, hast du eigentlich lust? he4tte ich fast nicht.. geniess es dort! wenn du ein kontakt in Saigon willst, kannst du bescheid sagen, die Freundin von Ahn Thu ist super nett, und kannst bestimmt bei ihr bleiben! Sie spricht super Deutsch!! Wie hast du vor zfcruck zu kehren? viele liebe grfcsse und ein dicken kuss!

yTdZXFyb4yD1QvQXqE253CP

09.09.2013

Reagovat

cassius777 Posted on Lost nie oglÄ…daĹ‚em, na facebook nie mam konta, a z BO siÄ™ roeztalsm wczoraj (chociaz dopiero po 4 prestiĹĽu) na rzecz vietnamu. Raczej za szybko nie wrf3cÄ™. Taka tendencje widzÄ™ rownieĹĽ wsrf3d znajomych.

VýborněJanout

Reagovat

Z vlastní zkušenosti musím potvrdit zmínku autora: "Vědomí o jistém zneužívání Vietnamců prostřednictvím internacionální pomoci Československa Vietnamu u některých Vietnamců přetrvává." Jsem přesvědčen, že uvedení přesných čísel a historických souvislostí je opravdovým přínosem a může pomoci k překonání právě těchto trpkých příchutí našeho společného soužití. Díky.

noskos

Reagovat

Clanek je prehledny a je to neco, co tu fakt chybelo. Diky autorovi i Klubu Hanoi.

bez názvuMr.Rosa

15.12.2009

Reagovat

Super text hodně mi pomohl s seminární práci do Dějepisu

Re: bez názvuvHkxpJRLSXhV

09.09.2013

Reagovat

I just happened to catch your seemgnt on Sunday and knew my husband would love these so I DVRd it for him. He became obsessed, took a trip to our fav Thai grocery in Chinatown (we live in NYC) and made these last night. They were AMAZING!!!!!!!!! Thanks. It was a fun show/segment.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Historie imigrace z Vietnamu do českých zemí"