komentáře k článku

bez názvu

27.02.2005

Reagovat

Ahoj, kino je podle vzoru město, tj. v kině Aero... Mějte se

Re: bez názvuadmin

27.02.2005

Dík.

bez názvugiang

28.02.2005

Reagovat

hura skvely, nemuzu se dockat...

bez názvujarousek ludvicku

28.02.2005

Reagovat

to jako pujde 4,5 hodiny za sebou 3 filmy ?

Re: bez názvujanout

01.03.2005

Reagovat

Aero hraje standardně filmy od 16:30, 18:30 a 20:30 hod. Ostatně časy promítání jednotlivých filmů jsou v článku uvedeny.

Reagovat

Asi je to blbá otázka, ale může mi někdo zodpovědět jestli to bude s titulkama.Ráda bych zašla na sousedé, ale nerozumím vietnamsky.Díky Věra

Re: bez názvuj.i.

Reagovat

Vsechny filmy budou simultanne tlumoceny

Re: Re: bez názvuj.i.

do sluchátek

zrada!J.I.

07.03.2005

Reagovat

Kto sa podpisuje J.I. a nie je Jan Ico nech s tym prestane!(Ak mate este niekto taketo inicialky, dohoda mozna:-))

bez názvuj.i.

09.03.2005

Reagovat

Jasne. Tak sme už traja. J.I.

09.03.2005

Reagovat

j.i: díky za info, tak teď už mi nic nebrání v tom jít aspon na jeden.

Nízká návštěvnostNguyen

14.03.2005

Reagovat

Ostuda ze strany Vietnamců. Buď nejsou informováni nebo nestáli o vietnamské filmy. Škoda velké snahy přátel Vietnamu.

Re: Nízká návštěvnostKalendova

17.12.2005

Reagovat

S prominutím trošku oponuji, nízká nívštěvnost není otuda mých přátel z Vietnamu, kteří od rána do večera jsou v práci a večer s rodinou a o své kultuře jsou informováni,je to spíš ostuda špatné reklamy kina a min. kultury ČR, aby se se životem a kulturou vietnamských spoluobčanů ráčili namáhat seznámit aspoň pohodlní pražáci a učili se větší úctě k lidem, co zde našli nový domov.

bez názvuGiang

15.03.2005

Reagovat

Taky mne prekvapilo, ze tam bylo relativne malo Vietnamcu. Po pravde jsem cekal, ze jich bude mnohem vic nez Cechu. Zklamala snad propaganda?

Reagovat

dali jste nějaké upoutávky na Sapu a Hkh????

Re: bez názvukh

Reagovat

Vedeni Sapy od nas odkoupilo 100 listku, ale uz predem jsme byli upozorneni na to, ze kino Aero nema dostatecny pocet parkovacich mist a navic ho Vietnamci neznaji, a proto bude asi zajem z jejich strany maly. Bohuzel neni v moznostech KH zaplatit pronajem multikina, ktere pry Vietnamci navstevuji...Distribuovali jsme i letaky po vysokych skolach, ve kterych je vetsi pocet vietnamskych studentu. Zjevne budeme muset priste vymyslet i dalsi zpusoby propagace.

vietnamcigiang

Reagovat

Docela rad bych pochopil, jaky druh reklamy by asi tak mohl vietnamce zaujmout. Mam pocit, ze Cechum stejne neveri... asi to chce nejaky specialni know-how.:-)

Vietnamci a filmyNguyen

17.03.2005

Reagovat

Problem mozna je v tom, ze Vietnamcum tady nechybi vietnamske filmy. Maji to na satelitech, kde mohou chytit VTV4, coz je TV kanal pro Vietnamce zijici v cizine. Chce to kombinovat film s nejakou jinou aktivitou... (koncert, setkani se spisovately atd....)

Re: Vietnamci a filmyMirek

17.03.2005

Reagovat

Horekovat nad nizkou ucasti Vietnamcu nema smysl. Prehlidka ma vyznam zejmena pro ceske divaky, protoze pro ne je vietnamska kultura zcela neznama. Samozrejme ze ucast Vietnamcu by byla velmi vitana, ale oni sami maji filmovych moznosti pomerne dost. Podobny vecer je jedinecnou prilezitosti hlavne pro nas ostatni, protoze se filmy promitaji s prekladem.

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Vietnamský filmový večer"