Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Hlavní stránka Klubu Hanoi
Mapa stránek  -  Fonty  -  RSS  
 
 

komentáře k článku

Summit ASEM v Hanoji

12.10.2004, autor článku: Klub HN

SvobodaJ.

01.11.2004

Reagovat

  Ani jsem si nevšiml, že by česká média o události nějak informovala. Svoboda je v Hanoji v krátké době podruhé, co o tom soudit?

Re: Svobodaokochs

11.11.2004

Reagovat

  Česká media je "rasist." neinformujou nic dobrého o cizincích, hlavně o vietnamcích .Pořád hledají něco špatného a otom právě napíšou, takže nic dobrého o Vietnamcích neuslyšíte. Právě proto čestí občané neví nic o Vietnamu(cích), jenom ví že to sou obchodníci šmelaři, mafiani, stánkaři, zloději .......a všechny házejí do jednoho pytle. Media by měla změnit pohled na cizince (Ukr. Rus. Viet. Kaz. Rom.)

Re: Re: Svobodajarka

17.11.2004

Reagovat

  Jo, jo, opravdu tu chybeji nejake pozitivni informace o Vietnamcich i Vietnamu...Diky za tyto stranky.

Re: Re: SvobodaNgoc

21.11.2004

Reagovat

  Jsem rada, ze to tu vyznelo - "Česká media je "rasist." neinformujou nic dobrého o cizincích." Jsem Vietnamka a nedela mi dobre, kdyz denni tisk nebo televize se umi "stourat" jen v tech zaporech a nic kladnyho neuvedou...to prece neni spravedlive! Kdyz jdu po ulici a vidim ty rasisticke pohledy, je mi "na nic". Jak si mam v Cechach budovat svou budoucnost, kdyz me tady Cesi nechteji... A jak se ma ceska spolecnost prevychovat, kdyz je media tak jednostranna a nezprostredkovava dostatek informaci!

Přidat nový komentář

Zobraz článek "Summit ASEM v Hanoji"

Inzerce

Máte ambice prosadit se v oblasti prodeje? Společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o., jeden z největších distributorů stavebního a zahradního nářadí v ČR a SR, hledá česky a vietnamsky hovořícího kolegu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region PRAHA a okolí.

 

Často kladené dotazy

Klub Hanoi nabízí doporučení a kontakty z oblasti nejčastějších dotazů na vietnamskou kulturu a komunitu v ČR.